1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Özgöçmen’in katil zanlısı aranıyor
Özgöçmen’in katil zanlısı aranıyor

Özgöçmen’in katil zanlısı aranıyor

Polis, Özgöçmen’in öldürülmesi olayı ile ilgili olarak, meselede zanlı Pakistan Uyruklu Muhammad Salman isimli şahsın arandığını duyurdu.

A+A-

Polis, 30 Eylül’de İskele’de ormanlık alanda, öldürülen Hasan Işık Özgöçmen’in katil zanlısı olduğu düşünülen Pakistan Uyruklu Muhammad Salman isimli şahsın arandığını duyurdu. Söz konusu şahsı görenlerin en yakın polis merkezine haber vermesi istendi.

NELER YAŞANMIŞTI

 İskele’de Long Beach Otel ile Ötüken kavşağı arasında 30 Eylül’de bir erkek cesedi bulundu. Bölgede köpeğini dolaştırmaya giden bir vatandaş tarafından bulunan ceset, polise bildirildi. Polis yapılan incelemeler sonucu cesedin Çayönü’nde sakin 53 yaşındaki Hasan Işık Özgöçmen’e ait olduğu ve cinayete kurban gittiği tespit etti.

Lefkoşa Atatürk Meslek Lisesi’nde öğretmen olan 53 yaşındaki Hasan Işık Özgöçmen, ormanlık alan içerisinde yarı çıplak ve boğazında kemerle bulundu. Olay yerindeki adli incelemede cesedin en az 1 günlük olduğu, yüzünde ise darp izine rastlandığı ve kemerle boğularak öldürüldüğünün tespit edilmişti.

Polis Basın Subaylığı ise Hasan Işık Özgöçmen’in cesedi üzerinde dün yapılan otopside, ölüm sebebinin “bağla (kemer ile) boğma sonucu solunum yollarının kapanması ve gelişen asfiksi (havasızlık)” neticesinde olduğunun tespit edildiği açıklandı.

Bu haber toplam 5300 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler