1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZEREM VE ŞEVKİ İFADE VERDİ
ÖZEREM VE ŞEVKİ İFADE VERDİ

ÖZEREM VE ŞEVKİ İFADE VERDİ

Kıbrıs Türk Futbol Federayonu tarafından geçtiğimiz hafta kurulan Şike Araştırma Komitesi dün toplantı. Geçtiğimiz hafta yaşanan ve ülke futbolunda bomba etkisi yaratan gelişmeler sonrası kurulan komite, saat 16.00’da bir araya gelerek eski Küçük Ka

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federayonu tarafından geçtiğimiz hafta kurulan Şike Araştırma Komitesi dün toplantı. Geçtiğimiz hafta yaşanan ve ülke futbolunda bomba etkisi yaratan gelişmeler sonrası kurulan komite, saat 16.00’da bir araya gelerek eski Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Vehbi Özerem ve Düzkaya futbolcusu Hüseyin Şevki’nin ifadelerini ayrı ayrı aldı.

Bilindiği gibi Süper Lig’in 19’uncu haftası oynanan Düzkaya – K.Kaymaklı maçı öncesi Özerem Şevki’yi arayarak kendi maçlarında iyi bir performans sergilememesini istemiş, daha sonra kaydedilen görüşme basına yansımıştı. Komitenin yaşanan gelişmelerde ön plana çıkan iki ismi dinledikten sonra başka herhangi bir ismin ifadesini almazken, konu ile ilgili ne zaman karar verileceği merak konusu olmaya devam ediyor.

 

 

Bu haber toplam 522 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler