1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÖZELLEŞTİRMEYE EVET DİYEN VEKİLLERİ AFFETMEYECEĞİZ'
ÖZELLEŞTİRMEYE EVET DİYEN VEKİLLERİ AFFETMEYECEĞİZ

'ÖZELLEŞTİRMEYE EVET DİYEN VEKİLLERİ AFFETMEYECEĞİZ'

TÜRK-SEN, Özelleştirme Yasası’na karşı olduklarını yineledi. TÜRK-SEN Genel Başkanı Arslan Bıçaklı imzasıyla gönderilen açıklamanın tam metni şöyle

A+A-

 

 

 

 

 

TÜRK-SEN, Özelleştirme Yasası’na karşı olduklarını yineledi. TÜRK-SEN Genel Başkanı Arslan Bıçaklı imzasıyla gönderilen açıklamanın tam metni şöyle;

 

         Ara seçimlerde halk,tarafından, bu ülkeyi tek başına yönetme yetkisi geri alınan Ulusal Birlik partisinin, yetkisi olmamasına ve sendikaların,muhalefet siyasi partilerinin büyük bir kısmının ve diğer sivil toplum örgütlerinin ve halkın %68 inin karşı olmasına rağmen UBP Hükümeti ÖZELLEŞTİRME yasasını meclisten geçirerek toplumun malı olan kurum ve kuruluşları satmak için inadla ve ısrarla çaba sarfediyor.

         TÜRK-SEN  olarak özelleştirmeye karşı olduğumuzu ve bu konuda daha önce yapmış olduğumuz GREV ve Eylemlere de olduğu gibi  bundan sonrada bu konulardaki yasal haklarımızı kullanmaktan çekinmeyeceğimizi herkesin bilmesini isteriz.

         Bu yasanın geçirilmesi için olumlu oy verecek olan milletvekillerini de affetmeyeceğimizi ve günü geldiğinde bunun hesabınıda soracağımızı kamuoyuna duyurmak isteriz.

 

 

 

 

Bu haber toplam 698 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler