1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÖZELLEŞTİRME YASASI SON AŞAMASINDA'
ÖZELLEŞTİRME YASASI SON AŞAMASINDA

'ÖZELLEŞTİRME YASASI SON AŞAMASINDA'

Küçük, UBP Parti Meclisi’nde yaptığı konuşmada, hükümet çalışmaları ve Türkiye’de gerçekleştirdiği temasları hakkında bilgi verdi.

A+A-Başbakan İrsen Küçük, Özelleştirme Yasası ile ilgili çalışmaların son aşamada olduğunu belirtti.
UBP Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre Küçük, UBP Parti Meclisi’nde yaptığı konuşmada, hükümet çalışmaları ve Türkiye’de gerçekleştirdiği temasları hakkında bilgi verdi.
Küçük, Ercan Havaalanı’nın yenilenmesi ve uluslararası havaalanı statüsüne çıkarılmasını hedefleyen çalışmaların da tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. Küçük, “İşletme Hakkı Devri” ihalesinin de yakında yapılacağını söyledi.
Başbakan Küçük, Anavatan Türkiye ile ortak yatırım çalışmalarının da devam ettiğini ifade ederek, Türkiye’den su getirme projesinin KKTC’deki kısmı için de yoğun şekilde çalışıldığını belirtti.
Ulusal Birlik Partisi’nin, ilçe teşkilatlanmasına ilişkin çalışmalarının sürdüğünü ve bölgesel örgüt binalarının satın alınması yönüne gidildiğini kaydeden Küçük, toplam 12 binanın koçanlarının alındığını söyledi.
Meclis Başkanı Hasan Bozer ve diğer üyeler, parti çalışmaları ve dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili görüşlerini dile getirdi.


 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 651 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler