1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZÇALIŞKAN ‘SERDARLI MESARYA’NIN YENİ YILDIZI OLACAKTIR’
ÖZÇALIŞKAN ‘SERDARLI MESARYA’NIN YENİ YILDIZI OLACAKTIR’

ÖZÇALIŞKAN ‘SERDARLI MESARYA’NIN YENİ YILDIZI OLACAKTIR’

Uzun bir aradan sonra, bu sezon yeniden Birinci Lig’e dönüş yapan Mesarya’nın bir diğer renkli takımı Serdarlı, 2011-2012 sezonuna yoğun bir tempoda hazırlanırken, Mesarya’da adeta bir takım daha doğuyor. Bu bağlamda, YENİDÜZEN Spor Ser

A+A-

 

 

Mesarya’dan bir takım daha doğuyor

 

ÖZÇALIŞKAN ‘SERDARLI MESARYA’NIN YENİ YILDIZI OLACAKTIR’

 

Hedef Ligde tutunmak ve play-off oynamak

 

Uzun bir aradan sonra, bu sezon yeniden Birinci Lig’e dönüş yapan Mesarya’nın bir diğer renkli takımı Serdarlı, 2011-2012 sezonuna yoğun bir tempoda hazırlanırken, Mesarya’da adeta bir takım daha doğuyor.

Bu bağlamda, YENİDÜZEN Spor Servisine konuşan Serdarlı antrenörü AliÖzçalışkan, 17 Temmuz’da açtıkları yeni sezonda çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini dile getirirken,  haftada bazen üç antreman bir maç, bazen de dört antreman bir maç yaptıklarını söyledi.

 Turnuvalar da dahil, bugüne kadar  9  hazırlık maçı yaptıklarını ifade eden Özçalışkan, bu maçlarda form grafiklerinin  günden güne arttığını gözemlediğinin altını çizdi. 

Özçalışkan, bu sezon adeta yeni bir takım yarattıklarını, transferde Raif Üçkan Düzkaya’dan, Ümit’i Kaplıca’dan, Ufuk Fırat Tatlısu’dan, kaleci Bayram Minareliköy’den  kadroya dahil edilirken, yine geçen yıl takımda kiralık olarak yer alan Emrah Babahan ile Turunçulu’ya kiralık olarak verilen Salih takıma döndüğünü ancak,  transferin hiçbir zaman bitmediğini söyledi.

 

HEDEF “LİGDE TUTUNMAK VE PLAY-OFF OYNAMAK”

 

Bu sene yeniden İkinci Lige dönen Serdarlı’da hedefin ligde tutunmak olduğunu dile getiren Antrenör Ali Özçalışkan, play-off’lara kalma istediklerini dile getirirken, Serdarlı’nın Mesarya’nın yeni yıldızı olacağını vurguladı.

Bugüne kadar olan çalışmalarda takımının performansından memnun olduğunu ifade eden Özçalışkan, asker futbolcuların dışındaki diğer futbolcuların antremanlara %99 oranında katıldıklarını ifade etti.

Mesarya’da kalıcı, iyi futbol oynayan, altyapısını kurmuş, tesisleşen bir takım olmayı amaçlıyoruz.Bunu da yaparken, köy halkını takımlarına destek olmalarını çağrısını yaptığını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 519 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler