1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZÇALIŞKAN, ŞANILER VE KANATLI
ÖZÇALIŞKAN, ŞANILER VE KANATLI

ÖZÇALIŞKAN, ŞANILER VE KANATLI

Yenidüzen Gazetesi ve Kanal Sim spor yazarlarının belirlediği üçüncü haftanın antrenörü, hakemi ve futbolcusu ödülleri sahiplerini buldu

A+A-

 

 

Kanal Sim ekranlarında yayınlanan ve ligin başlaması ile birlikte spor programları arasında bir numara olduğunu gösteren Sim Futbol, Süper Lig’in nabzını tutmaya devam ediyor.

Telsim Süper Lig’de oynanan haftanın karşılaşmaları, program sunucusu Cemil Garip ve yorumcuları Haldun Oktay ile Besim Erdenay tarafından yorumlanıyor. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda Yenidüzen ve Kanal Sim spor yazarları, haftanın enlerini seçmeye devam ediyor.

Ligin üçüncü haftasında Göçmenköy karşısında oynadığı futbol ve elde ettiği galibiyetle Süper Lig’de kalıcı olma yolunda ilerleyen Serdarlı’nın antrenörü Ali Özçalışkan haftanın antrenörü olarak seçilmişti.

Üçüncü haftanın açılış maçında Bostancı Bağcıl karşısında oynadığı futbol ve attığı golle takımının liderliğe yükselmesinde önemli pay sahibi olan Çetinkaya futbolcusu Musa Şanlıer haftanın futbolcusu olarak belirlenmişti.

Ligin üçüncü haftasında Göçmenköy-Serdarlı arasında oynanan karşılaşmada düdük çalan ve gösterdiği yönetimle spor kamuoyunun beğenisini toplayan Ecvet Kanatlı, üçüncü haftanın hakemi olarak seçilmişti.

 

ÖDÜL TÖRENİ

 

Yenidüzen Gazetesi ve Kanal Sim spor yazarları tarafından seçilen bu üç isim dün United Medya tesislerine gelerek plaketlerini aldılar. Haftanın antrenörü Ali Özçalışkan ve haftanın hakemi Ecvet Kanatlı’ya plaketlerini Yenidüzen Spor Servisi Şefi Burhan Gürkan verdi. Haftanın futbolcusu Musa Şanlıer’e plaketini Yenidüzen Gazetesi’nin başarılı gazetecilerinden Didem Menteş takdim etti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 445 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler