1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZÇALIŞKAN: PUAN BEKLİYORUZ
ÖZÇALIŞKAN: PUAN BEKLİYORUZ

ÖZÇALIŞKAN: PUAN BEKLİYORUZ

Bu sezon yükseldiği Telsim Süper Ligi’nde gösterdiği üstün performans ile dikkatleri üzerine çeken Serdarlı, bu hafta gece maçında oynayacağı Çetinkaya maçına odaklandı. Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuşan Serdarlı Antrenörü Ali Özçalı

A+A-

 

 

Serdarlı Antrenörü Ali Özçalışkan, Çetinkaya maçından, puan veya puanlar beklediklerini söylerken, antrenmanlarını maçın oynanacağı saatte yaptıklarını belirtti. Özçalışkan, Mağusa Türk Gücü maçında yapılan hataları bu maçta tekrarlamamak için uğraş verdiklerini vurguladı

 

Necmi BELGE

 

Bu sezon yükseldiği Telsim Süper Ligi’nde gösterdiği üstün performans ile dikkatleri üzerine çeken Serdarlı, bu hafta gece maçında oynayacağı Çetinkaya maçına odaklandı.

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuşan Serdarlı Antrenörü Ali Özçalışkan, Çetinkaya maçından, puan veya puanlar beklediklerini söyledi.

Geçtiğimiz hafta Mağusa Türk Gücü ile zorlu bir maç yaptıklarını anımsatan Özçalışkan, bu maçta kendilerinin de, MTG’nin de galip gelebileceğini kaydetti.

 

“DAHA DİKKATLİ OLMALIYIZ”

 

MTG maçında yaptıkları hataları bu hafta deplasmanda oynayacakları Çetinkaya maçında yapmamaya çalışacaklarını belirten Özçalışkan, MTG maçında atağa kalkarken yaptıkları pas hataları nedeniyle çok kontratak yediklerini anımsattı.

Bu nedenle, Çetinkaya maçında daha dikkatli olacaklarını ifade eden Özçalışkan, bu haftaki rakipleri Çetinkaya’nın şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduğunu anımsatırken,  geçtiğimiz hafta Cihangire kaybetmelerinin bir bu maç için ölçü olamayacağını ve kendilerini yenerek,  bu yenilgiyi telafi etmek isteyeceklerini vurguladı.

 

“KABORE’NİN OYNAMA İHTİMALİ YÜKSEK”

 

Özçalışkan, bir süre önce sakatlanan takımın önemli futbolcularından biri olan İbrahim Kabore’nin bu maçta oynayabileceğini açıkladı.

Serdarlı olarak, Çetinkaya maçına bu bilinç içerisinde çıkacaklarını ve başkente puan veya puanlar çıkacaklarını dile getiren Özçalışkan, karşılaşmanın gece maçı olması nedeniyle, uyum sağlamak için antrenmanlarını maçın saati olan 18:30’a aldıklarını açıkladı.

Özçalışkan, Çetinkaya maçının kendileri için ligin en önemli maçlarından biri olacağını, alacakları puanların kendilerini sıralamada iyi bir duruma getireceğini ve ileriki maçlar için moral kazandıracağını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 452 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler