1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZÇALIŞKAN HEYECANLA BEKLİYOR
ÖZÇALIŞKAN HEYECANLA BEKLİYOR

ÖZÇALIŞKAN HEYECANLA BEKLİYOR

Süper Lig’e kurulduğu 1954 yılından sonra ilk kez adım atan Serdarlı’da antrenör Ali Özçalışkan İbrahim Faye, İbrahim Kabore veNurettin Gecekuşu transferlerinde takımın takviye gereken yerlerine transfer yaptıklarını belirtirken, kamp konusunu

A+A-

 

 

 

Süper Lig’e bu sezon çıkan ve ligde kalıcı olmak isteyen Serdarlı’da antrenör Ali Özçalışkan şu anda gelinen durumu değerlendirdi. Yapılan transferleri ve sezon açılışı hakkında konuşan Özçalışkan Serdarlı 14 Ağustos Stadı’yla da ilgili bilgiler verdi

 

Çağan Kutgüner

 

Süper Lig’e kurulduğu 1954 yılından sonra ilk kez adım atan Serdarlı’da antrenör Ali Özçalışkan İbrahim Faye, İbrahim Kabore veNurettin Gecekuşu transferlerinde takımın takviye gereken yerlerine transfer yaptıklarını belirtirken, kamp konusunun ise maddi duruma bağlı olacağını söyledi. Serdarlı Stadı’nın ise maçlara kadar hazır olacağını, sadece yapılması düşünülen antrenman sahasının sezon içerisine sarkabileceğini sözlerine ekledi.

 

“GEREKEN YERLERE TRANSFER YAPTIK”

Transferde Gönyeli’den İbrahim Faye, Göçmenköy’den İbrahim Kabore ve Tatlısu’dan Nurettin Gecekuşu ile anlaşan Serdarlı’da antrenör Ali Özçalışkan “Takımın takviye gereken yerlerine transferler yaptık”dedi. Yönetimle konuşup kaleci ve bir orta saha oyuncusunu daha kadrolarına katmak istediğini belirten Özçalışkan, bu isimlerin henüz belli olmadığını belirtti.

Sezonu önümüzdeki hafta Perşembe günü açmayı planlayan başarılı antrenör kamp konusunda ise “Para bulunursa Türkiye’de bir kamp düşünüyoruz, bulunmazsa yurt içerisinde bir kamp gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

 

“SAHA SEZONA HAZIR OLACAK”

Serdarlı’nın sahasına da değinen Özçalışkan müteahhitin söylediğine göre tribünlerin ilk haftaya hazır olacağını, çimin ise getirilen toprakla birlikte şimdiden tüm sahayı kapladığını ve maçların başlayacağı zamana hazır olacağını söyledi. Yönetimin antrenman sahası yapmayı düşündüğünü ancak bunun sezon içerisinde gerçekleşebileceğini de sözlerine ekledi.

Son olarak Özçalışkan sezonun açılmasını heyecanla beklediklerinin belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 634 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler