1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZÇALIŞKAN ARTIK SÜPER LİGİ DÜŞÜNÜYORUZ
ÖZÇALIŞKAN ARTIK SÜPER LİGİ DÜŞÜNÜYORUZ

ÖZÇALIŞKAN ARTIK SÜPER LİGİ DÜŞÜNÜYORUZ

Bu sezon, Telsim İkinci Ligi’nden Birinci Lige yükselen ve hedefini Birinci Lig’de tutunmak olarak belirleyen Serdarlı, gösterdiği üstün performansın dışında, ligde alınan sonuçlar ile birden kendisini Süper Lig’e yükselmek için mücadele

A+A-

 

 

Sezon başı hedefini Birinci Lig’de tutunmak olarak koyan Serdarlı, takımın gösterdiği performans sonrası zirve yarışında avantajlı konuma geldi

 

Necmi Belge

Bu sezon, Telsim İkinci Ligi’nden Birinci Lige yükselen ve hedefini Birinci Lig’de tutunmak olarak belirleyen Serdarlı, gösterdiği üstün performansın dışında, ligde alınan sonuçlar ile birden kendisini Süper Lig’e yükselmek için mücadele eden takımlar arasında buldu.

Bir önceki sezon, Göçmenköy’ü tarihinde ilk kez Birinci Lig’e yükselten başarılı hoca Ali Özçalışkan ile Telsim Birinci Ligi’nde mücadele etmeye başlayan Serdarlı, puan sıralamasında Gençlik Gücü’nün ardından ikinci sıraya yükselirken, Süper Lig’e yükselmek için iddialı konuma da geldi.

 

“ZİRVE YARIŞI İÇERİSİNE GİRDİK”

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Serdarlı antrenörü Ali Özçalışkan, sezon başında lige başlarken hedeflerinin Birinci Lig’de tutunmak olduğunu söyledi.

Daha sonra, takımının gösterdiği üstün performans ile zirveyi zorlamaya başladığını ve rakiplerinin biribirleri arasında yaptıkları karşılaşmalarda alınan sonuçların, kendilerini bir anda zirve yarışı içerisine soktuğunu belirtti.

Özellikle, yakın komşuları Görneç’in zirvede ilk iki sırada bulunan Gençlik Gücü ile Mormenekşe’yi ard arda mağlup etmesi ve kendilerininde son üç maçta yedi puan toplamalarıyle zirve yarışında avantajlı duruma geçtiklerini vurguladı.

Böylece hem lider Gençlik Gücü  ile aralarındaki puan farkının beşe düştüğünü ve Mormenekşe’nin de puan kaybetmesiyle ikinci sıraya yükseldiklerini anımsatan Özçalışkan, bundan sonra artık Süper Lig’i düşündüklerini sözlerine ekledi.  

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 621 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler