1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZARABACI: HEDEFİMİZ İLK SEKİZ
ÖZARABACI: HEDEFİMİZ İLK SEKİZ

ÖZARABACI: HEDEFİMİZ İLK SEKİZ

Yaptığı transferlerle adeta baştan aşağı yenilenen Lapta yeni bir kadro oluştururken, bu hafta sonu start alacak olan Süper Lig’de hedef olarak ilk sekizi belirledi. HEDEF İLK SEKİZ Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’ne konuşan

A+A-

Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, 2011-2012 sezonu öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini, ligde ilk maçların her zaman zor olduğunu, ancak hafta sonu konuk edecekleri Tatlısu önünde galip gelmek istediklerini vurguladı

Yaptığı transferlerle adeta baştan aşağı yenilenen Lapta yeni bir kadro oluştururken, bu hafta sonu start alacak olan Süper Lig’de hedef olarak ilk sekizi belirledi.

 

HEDEF İLK SEKİZ

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’ne konuşan Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, kurdukları kadronun Lapta’yı hedef koydukları ilk sekize taşıyacak güçte olduğunu söyledi.

Özarabacı, lige hazırlanırken on haftalık bir hazırlık süreçleri olduğunu ve tüm çalışmalarının ligin başlama tarihi olan 24 Eylül’e yönelik olduğunu ifade etti. Öncelikle iyi bir takım kurup iyi bir oyun düzenini yerleştirmeye çalıştıklarının altını çizen Özarabacı, gerek fizik gerekse taktik olarak iyi bir aşamaya geldiklerini düşündüklerini, hazırlık maçlarında ortaya koydukları futbolun da kendilerine geleceğe dair iyi bir ışık verdiğini belirtti.

Ancak lig maçlarının havası ve atmosferinin çok değişik olduğunun altını çizen Özarabacı, kendi söylemiyle, “İnşallah düşüncelerimizi sahaya yansıtır ve lige iyi bir başlangıç yaparız” dedi.

 

TRANSFERLER EKSİKLERİMİZE YÖNELİK OLDU

Yaptıkları transferlerin takımın eksikliklerine yönelik olduğunu ifade eden Özarabacı, başta Ahmet Coşkun (DTB), Yeşilova’dan kaleci Cenk, orta saha ve defansta görev yapabilen Mustafa Avcı ile Saydam, K.Kaymaklı’dan Çağlar’ı, yabancı transferlerden ise Denis (Gana) orta saha, Bito (Hollanda Antilleri) forvet ve TC kontenjanından stoper Salih’i transfer ettiklerini ve bu transferlerden iyi bir verim beklediklerini vurguladı.

 

İLK MAÇLAR ZORDUR

Bu sezon ligin çok zor ve çetin geçeceği kanaatinde olduğunu belirten Özarabacı, hemen hemen her takımın, her takımı yenebilecek güçte olduğunu iddia etti. Dolayısı ile zevkli ve çekişmeli bir sezon izleyeceğimizi vurgulayan Özarabacı, “Umarım, fair-play’den ödün vermeden bunları yapabiliriz” dedi.

Özarabacı son olarak, İlk haftadaki rakipleri olan Tatlısu maçı ile ilgili olarak, İlk maçların her zaman zor olduğunu ancak kendi saha ve seyircileri önünde galip gelmek istediklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 693 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler