1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZARABACI: HEDEF 3 PUAN
ÖZARABACI: HEDEF 3 PUAN

ÖZARABACI: HEDEF 3 PUAN

Bu sezon Telsim Super Ligi’nin şampiyonluk adaylarından, sıralamada ikinci sırada yer alan Küçük Kaymaklı, lig şampiyonluğunda bir dönemeç maçı olarak gördüğü Mağusa Türk Gücü maçına yoğun bir tempo ile hazıralanıyor. Bu maçın yıllar sonra, Mağus

A+A-

 

 

Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, tek hedeflerinin galibiyet ve üç puan olduğunu söyledi. Canbulat Stadı’nın açılışı ile ilgili olarak, hataya yer olmayan bu haftalarda nerede oynayacaklarının önemli olmadığını dile getirdi

 

Necmi Belge

 

Bu sezon Telsim Super Ligi’nin şampiyonluk  adaylarından, sıralamada ikinci sırada yer alan Küçük Kaymaklı, lig şampiyonluğunda bir dönemeç maçı olarak gördüğü Mağusa Türk Gücü maçına yoğun bir tempo ile hazıralanıyor.

Bu maçın yıllar sonra,  Mağusa Türk Gücü’nün adeta yıllardır evi olan Canbulat Stadı’nda oynanacak olması maça farklı bir hava getiriyor. Bu bağlamda, sarı-yeşilliler yıllar sonra, kendi stadlarında oynamanın motivasyonunu yaşarken, K.Kaymamklı’da tarihi Mağusa surlarının simgeleriden olan Canbulat Türbesi’nin adını taşıyan bu stada, Canbulatı fethetme motivasyonu ile gidiyor.

 

TEK HEDEF GALİBİYET VE ÜÇ PUAN

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan K.Kaymaklı Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, son dönemece girdikleri bu haftalarda kesinlikle hataya yer olmadığını söyledi.

Bu bağlamada, Mağusa Türk Gücü maçnın kendileri için çok önemli bir maç olduğunu ifade eden Özarabacı, tek hedeflerininin galibiyet ve üç puan olduğunu belirtti. Geçtiğimiz hafta özellikle, Çetinkaya’nın iki puan kaybetmesinin Mağusa Türk Gücü’nün de şampiyonluk umutlarını artırdığını iddia eden Özarabacı, bu durumun zaten zor olan bu maçı daha da zor hale getirdiğini vurguladı.

 

MTG’DE ŞAMPİYONLUK’TA İDDİALI

Deneyimli teknik adam şampiyonluk yolunda bu ipi göğüslemek istiyorlarsa,  MTG maçından üç puan çıkarmak zorunda olduklarını dile getirirken, bu bilinç içerisinde Mağusa gideceklerinin altını çizdi.

Karşılşamanın Cambulat Stadı’na alındığını öğrendiklerini anımsatan Özarabacı kendi söylemiyle, bu  saatten sonra nerede oynayacaklarının önemli olmadığını vurguladı.

Özarabacı son olarak, takımda  sadece Mustafa Yaşinses’ in bir sakatlığı olduğunu ve durumunun maç günü belli olacağını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 586 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler