1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZARABACI BIRAKIYOR!
ÖZARABACI BIRAKIYOR!

ÖZARABACI BIRAKIYOR!

Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, kulüp yönetimine istifasını sundu. Görevini tam anlamı ile bırakmadığının altını çizen Özarabacı, kötü gidişin ardından bunu yapmak zorunda hissettiğini belirterek, “Yönetimin önünü açma adına kan değişikl

A+A-

 

 

 

Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, kulüp yönetimine istifasını sundu.

Görevini tam anlamı ile bırakmadığının altını çizen Özarabacı, kötü gidişin ardından bunu yapmak zorunda hissettiğini belirterek, “Yönetimin önünü açma adına kan değişikliğinin takıma uygun olacağını düşünüyorum. Yönetime açık çek vermek istiyorum” dedi.

Mustafa Özarabacı, sezona çok iyi başlamalarına karşın ardından çok şanssız dönemler geçirdiklerini, ikinci yarı bunu gidereceklerine inandığını kaydederek, fakat şanssızlıkların bu devrede de sürdüğünü açıkladı.

Yaklaşık 20 yıllık antrenörlük yaşamında ilk kez bu kadar şanssızlık yaşadığına değinen Özarabacı, “Hafta içinde koordinatörümüze takımın önünü açmak istediğimiz konusunda görüşümü bildirdim. Yönetimin bu maç sonunda gerekli kararı vereceği düşüncesindeyim. Ben bunu yapmak zorunda hissediyorum. Yönetime açık çek vermek istiyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 833 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler