1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OZANKÖY KOMŞUSUNA ACIMADI: 8-2
OZANKÖY KOMŞUSUNA ACIMADI: 8-2

OZANKÖY KOMŞUSUNA ACIMADI: 8-2

Maçın başında geriye düşen Ozanköy rakibini 8-2 gibi farklı skorla mağlup etmeyi başardı

A+A-

 

 

 

Girne’nin iki komşu ekibi Ozanköy ile Tatlısu’nun mücadelesinde maçın başında geriye düşen Ozanköy rakibini 8-2 gibi farklı skorla mağlup etmeyi başardı

 

 

 

Stat: Ozanköy Mustafa Özkayım

Hakemler: Ecvet Kanatlı, Emre Çevikdal, Mustafa Torun

Ozanköy: Feyyaz Gül (Dk. 81 Mustafa Yanaroğlu), Ceyhan Çınar, Mustafa Arıkan, Bekir Yıldız, Ali Kopca, Yavuz Kansu, Hasan Yanaroğlu, Öncel Karayel (Dk. 72 Zeki Kaşifoğlu), Şenol Hızlıoğlu, Ahmet Karal (Dk. 85 Mehmet Davrandi), Hüseyin Aydıngönül

Tatlısu: Özgür Ruso (Dk. 78 Emre Nalbant), Erdoğan Emiroğulları, Osman Küçük (Dk. 75 Ömer Kürtoğlu), Emin Atabek, Hasan Karaböcü, Mustafa Akış, Burak Sarıkaya, Mehmet Kanat, İlyas Niyazi, Salih Boransel, Ertan Denizer (Dk. 52 Ekrem Küçük)

Goller: Dk. 10 Hasan Karaböcü, Dk. 72 (pen.) Mustafa Akış (Tatlısu) - Dk. 28 Ali Kopca, Dk. 33, 57 (pen.) ve 79 Bekir Yıldız, Dk. 46, 75 ve 85 Şenol Hızlıoğlu, Dk. 84 Zeki Kaşifoğlu (Ozanköy)

 

Telsim Birinci Futbol Ligi’nde Ozanköy, Mustafa Özkayım Stadı’nda ağırladığı Tatlısu’yu 8-2 mağlup etti.

Ozanköy’de Bekir Yıldız ile Şenol Hızlıoğlu’nun hat-trick yaptığı maçta diğer golleri Ali Kopca ve Zeki Kaşifoğlu kaydederken, Tatlısu’nun golleri ise Hasan Karaböcü ve Mustafa Akış’tan geldi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 433 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler