1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OZANKÖY, İKİNCİ DEVREYE İYİ BAŞLADI
OZANKÖY, İKİNCİ DEVREYE İYİ BAŞLADI

OZANKÖY, İKİNCİ DEVREYE İYİ BAŞLADI

Girne’nin kırmızı beyazlı Birinci Lig temsilcisi Ozanköy’ün genç Teknik Direktörü Seran Kâşif, devre arasında transfer ettikleri genç oyunculardan kurulu bir kadroyla yola çıktıklarını ve mücadele gücü yüksek bir ekip oluşturduklarını kaydetti

A+A-

 

 

Telsim Birinci Futbol Ligi’nde mücadele eden Ozanköy takımında Seran Kâşif, Çanakkale’yi yenerek iyi bir başlangıç yaptıklarını belirtti

 

Çağın PLEVNE

 

Girne’nin kırmızı beyazlı Birinci Lig temsilcisi Ozanköy’ün genç Teknik Direktörü Seran Kâşif, devre arasında transfer ettikleri genç oyunculardan kurulu bir kadroyla yola çıktıklarını ve mücadele gücü yüksek bir ekip oluşturduklarını kaydetti. Devre arasıyla birlikte yeni bir oluşum yaratmaya çalıştıklarını aldıkları iyi oyuncularla genç olan takımlarını harmanladıklarını ifade eden Kâşif, ''Genç oyuncularla yeni bir iskelet oluşturduk. Gelecek yılların kadrosunu hazırlıyoruz. Bu kadroyu hazırlarken de ligde kalma mücadelesini sonuna kadar sürdüreceğiz diye konuştu.

 

ÇANAKKALE GALİBİYETİ MORAL OLDU

Kâşif, devre arasından sonraki ilk maçta Çanakkale’yi yenmenin kendileri için moral açısından çok önemli olduğunu, her iki takımın da çok ağır bir sahada mücadele etmek zorunda kaldığını belirterek, şunları kaydetti:

“Çanakkale’yi yenerek ikinci devreye iyi bir başlangıç yaptık. Mücadelenin ilk yarısında net pozisyonlar bulduk. İkinci yarıda da sahanın hâkimi yine bizdik. Farklı bir skorla deplasmandan 3 puanla ayrılmasını bildik. Çıkışımız sürecek. Ozanköy’ü layık olduğu yere taşımak için sonuna kadar mücadelemiz sürecek.”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 804 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler