1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OZANKÖY, BEKİR-ŞENOL A.Ş.
OZANKÖY, BEKİR-ŞENOL A.Ş.

OZANKÖY, BEKİR-ŞENOL A.Ş.

Ozanköy takımını sırtlayan ve gol krallığında 5 ve 6 golle sırasıyla ikinci ve üçüncü sırayı paylaşan Şenol ve Bekir Ozanköy takımının yükünün çekiyor.

A+A-

 

 

Çağın PLEVNE

 

Kuzey Kıbrıs Telsim Birinci Ligi’nde geride kalan 5 hafta da attıkları 11 golle Ozanköy takımını sırtlayan ve gol krallığında 5 ve 6 golle sırasıyla ikinci ve üçüncü sırayı paylaşan Şenol ve Bekir Ozanköy takımının yükünün çekiyor.

Ozanköy’ün başarılı futbolcuları Bekir Yıldız ve Şenol Hızlıoğlu, ligin ilk beş haftasında takımının ligde attığı 18 golün 11’ine imza atarak, Ozanköy’ün 5.hafta sonrasında ligde 2.sırada olmasında en büyük katkıyı koyan isimler oldular. Ozanköy’ün 5 haftada attığı 18 golün 6’sını atan Şenol, attığı 6 golün hepsini oyun içerisinde bulduğu pozisyonlarla atarak gol yollarında ne kadar etkili bir oyuncu olduğunu ortaya koyuyor.

Ozanköy’ün bir diğer golcüsü Bekir ise bu sezon attığı 5 golün sadece birini penaltıdan atarak partneri Şenol’la iyi bir uyum yakaladığının ve rakip kalede ne kadar başarılı olduğunun gösterdi.

Bu haber toplam 433 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler