1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÖZ KAYNAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ'
ÖZ KAYNAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ

'ÖZ KAYNAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ'

Cihangir Kulübü Başkanı Aytaç Karavezirler, şampiyon olan genç takımdan ‘A’ takıma takviye yapacaklarını ve iki tane kaliteli yabancı oyuncuyu da kadrolarına katmak istediklerini açıkladı Süper Lig’in Mesarya bölgesi ekiplerinden Cih

A+A-

 

 

Cihangir Kulübü Başkanı Aytaç Karavezirler, şampiyon olan genç takımdan ‘A’ takıma takviye yapacaklarını ve iki tane kaliteli yabancı oyuncuyu da kadrolarına katmak istediklerini açıkladı

 

Süper Lig’in Mesarya bölgesi ekiplerinden Cihangir, yeni sezon için yerli transfer yapmayı düşünmüyor.

Geçen sezonu beşinci sırada tamamlayan ve yollarına Fırat Canova ile devam edecek olan kırmızı-lacivertliler, iki yabancı futbolcu ve şampiyon U19 takımından yapacağı takviyelerle yeni sezona girecek.

 

KARAVEZİRLER: “GENÇLERE GÜVENİYORUZ”

 

Cihangir’in başarılı başkanı Aytaç Karavezirler, “Kendi öz kaynaklarımızı kullanacağız” derken, yeni sezonda şampiyon olan genç takımımızın oyuncularını ön plana çıkaracağız” diye konuştu.

Takımdan ayrılmak isteyen oyuncunun bulunmadığını vurgulayan Karavezirler, “Şampiyon olacaksak mevcut kadro ile şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

TC’li futbolcu Ferda ile yollarına devam edeceklerini söyleyen Aytaç Karavezirler, yabancı futbolcuları Patrick ve Martin’in yerine iki tane kaliteli yabancıyı transferi yapmayı planladıklarını açıkladı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 523 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler