1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'OYNAMA' İDDİASI!
OYNAMA İDDİASI!

'OYNAMA' İDDİASI!

Telsim Süper Lig’in 19’uncu haftasında karşılaşacak olan Düzkaya ve Küçük Kaymaklı arasında dün ilginç bir gelişme yaşandı. İddiaya göre Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Vehbi Özerem, Düzkaya savunma oyuncusu Hüseyin Şevki’yi arayarak oyn

A+A-

 

 

 

K.Kaymaklı teknik direktörü Vehbi Özerem’in Düzkaya savunmacısı Hüseyin Şevki’yi arayarak “bizim maçta oynama” telkininde bulunduğu iddiası ortalığı dün futbol kamuoyunda deprem etkisi yarattı. Düzkaya başkanı Mehmet Hulusioğlu iddiaları doğrularken, K.Kaymaklı başkanı Ali Başman gerekli araştırmaları yaptıklarını belirtti

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Telsim Süper Lig’in 19’uncu haftasında karşılaşacak olan Düzkaya ve Küçük Kaymaklı arasında dün ilginç bir gelişme yaşandı. İddiaya göre Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Vehbi Özerem, Düzkaya savunma oyuncusu Hüseyin Şevki’yi arayarak oynamaması için telkinde bulundu.

Yaşanan bu gelişmeler sonrası Düzkaya başkanı Mehmet Hulusioğlu, Küçük Kaymaklı teknik direktörü Vehbi Özerem’in oyuncuları Hüseyin Şevki’yi arayarak hafta sonu oynanacak maçta iyi oynamaması yolunda telkinde bulunduğunu  söyledi. Hulusioğlu yaşanan gelişmelerin Kaymaklı yönetiminin haberi olmadan geliştiğini düşündüğünü, konu hakkında Başkanı Ali Başman ile görüşerek bilgilendirdiğini söyledi.

Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman yaşanan gelişmeler sonrası böyle bir iddianın olduğunu söyledi. Başman, Düzkaya başkanı Hulusioğlu ile görüştüğünü ve ardından Özerem ile görüştüğünü, Özerem’in Hüseyin Şevki ile eski öğrencisi olduğu için devamlı görüştüğünü ancak söz konusu konuşmanın yaşanmadığını kendisine söylediğini belirtti. Hulusioğlu’nun elinde kayıtlar olduğunu söyleyen Başman, rakipleri ile oynayacakları maç öncesi bu tarz iddiaların ortalığı karıştırmak adına spekülatif açıklamalar olabileceğini, konu ile ilgili araştırmayı yaptıklarını söyledi. Küçük Kaymaklı camiasını bu tarz iddialara karıştırmak istemediklerini belirten Başman, böyle bir şeyin olması halinde gerekenin de yapılacağını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 789 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler