1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OVERTON VE GORTMAN EĞİTECEK
OVERTON VE GORTMAN EĞİTECEK

OVERTON VE GORTMAN EĞİTECEK

ABD Elçiliği Çift Toplumlu Destek Programı, Laureus İyilik için Spor Vakfı ve AVG Teknolojileri tarafından desteklenen “PeacePlayers Basketbol Kampı” başladı. 27 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında Güney Kıbrıs Agros köyünde bulunan R

A+A-

 

 

 

PeacePlayers Basketbol Kampı iki toplumlu gençlerin katılımıyla Güney Kıbrıs’ta başladı

 

 

 

ABD Elçiliği Çift Toplumlu Destek Programı, Laureus İyilik için Spor Vakfı ve AVG Teknolojileri tarafından desteklenen “PeacePlayers Basketbol Kampı” başladı.

27 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında Güney Kıbrıs Agros köyünde bulunan Radon Otel’de yapılacak olan kampa 12 – 16 yaş arası erkek ve kız sporcular katılıyor.

Kamp Kıbrıslı Rum ve Kıbrıslı Türk gençleri bir araya getirerek, hem basketbol oynamalarını hem de yeni arkadaşlıklar geliştirmelerini ve barış içinde yaşama hakkında fikir geliştirmelerini amaçlamaktadır. Bu seneki kampta Brooklyn Nets Assistant Koçu, Doug Overton ve eski WNBA oyuncusu Shaunzinski Gortman konuk edilecektir.

Kampa 60’a yakın genç kız ve erkek katılacaktır. 2006 yılında kurulan PeacePlayers Kıbrıs bu güne kadar 1200’ün üzerinde gençle çalıştı ve yaklaşık 100 çift toplumlu etkinliğe imza atmıştır.

Bu haber toplam 544 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler