1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OTOPSİ YAPILDI
OTOPSİ YAPILDI

OTOPSİ YAPILDI

Girne bölgesindeki Bufavento Kalesi yakınında dün akşam ölü bulunan Oktay ve Ülgen Erülkü çiftinin otopsisi bugün yapıldı. Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde yapılan otopside, Toksikolojik İnceleme için çiftin naaşlarından kan, idrar ve m

A+A-

 

 

Girne bölgesindeki Bufavento Kalesi yakınında dün akşam ölü bulunan Oktay ve Ülgen Erülkü çiftinin otopsisi bugün yapıldı.

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde yapılan otopside, Toksikolojik İnceleme için çiftin naaşlarından kan, idrar ve mide muhteviyatı örnekleri alındı. Otopsi sonuçlarının, laboratuarda yapılacak incelemenin ardından açıklanması bekleniyor.

Öte yandan TAK muhabirinin edindiği bilgiye göre, olayda intihar üzerinde duran polis, olayla ilgili ortaya atılan iddialar, olay yerinden elde edilen bulgular, aile ve yakın çevreden alınacak ifadeler ışığında soruşturmasına geniş çapta devam ediyor.

 

 


Bu arada Oktay Erülkü ile Ülgen Erülkü'nün ölümleri ile ilgili ortaya çeşitli iddialar atıldı.

Kıbrıs gazetesinin haberine göre, Erülkü çiftinin ölümlerini  ‘Tuğra Teşkilatı’ adlı bir örgüt üstlendi.

Yaşanan olayın ardından ‘Tuğra Teşkilatı’ adlı bir örgüt, Kıbrıs Gazetesi Medya Grubu Yayın Yönetmeni Reşat Akar’ın cep telefonuna, olayın sorumluluğunu üstlenen bir mesaj gönderdi.

Gönderilen mesajda şöyle denildi:

“Erişilmez kudretli ve acımasız teşkilatımızın adının Tuğra olduğunu size bildiriyorum. Teşkilatımızın emirlerine uymayan ve bizi dikkate almayan herkes Oktay Erülkü ve eşi gibi teşkilatımız tarafından öldürülecektir. Erülkü, teşkilatımızın kendisinden istediği bir buçuk milyon TL’yi vermediği gibi bizimle alay etmeye kalktı ve bu ihanetin bedelini canı ile ödedi. Bugünden itibaren bizim isteklerimize uymayan herkes, teşkilatımızın daha kanlı ve acımasız saldırılarına maruz kalacaktır”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 5328 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler