1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OTOBÜS KALKIYOR: İSTİKAMET BARIŞ!
OTOBÜS KALKIYOR: İSTİKAMET BARIŞ!

OTOBÜS KALKIYOR: İSTİKAMET BARIŞ!

BARIŞ ŞÖLENİ BU AKŞAM Dünya Barış Günü etkinlikleri çerçevesinde, CTP-BG ev sahipliğinde düzenlenecek olan Barış Şöleni, bu akşam saat 20.00’da Mağusa’da gerçekleştirilecek. Namık Kemal Meydanı’nda yer alacak şölene katılacak olan hal

A+A-

 

BARIŞ ŞÖLENİ BU AKŞAM

Dünya Barış Günü etkinlikleri çerçevesinde, CTP-BG ev sahipliğinde düzenlenecek olan Barış Şöleni, bu akşam  saat 20.00’da Mağusa’da gerçekleştirilecek. Namık Kemal Meydanı’nda yer alacak şölene katılacak olan halkı, ilçelerden kalkacak otobüsler taşıyacak. Girne Belediyesi Baldöken Otoparkı’ndan 18.30’da, Güzelyurt Otobüs Terminali’nden 18.00’da, Dereboyu’ndaki CTP Lefkoşa İlçe Binası’ndan 19.00’da, Demirhan Bucak Binası’ndan 19.15’te kalkacak ücretsiz otobüsler halkın hizmetinde olacak.

ZÜLFÜ LİVANELİ İLE BARIŞ ŞARKILARI…

Arda Gündüz’ün saat 20.00’da sahne almasıyla başlayacak şölen, Neşe Yaşın’ın kendi şiirlerini seslendirmesiyle devam edecek. Erol Refikoğlu ise Kıbrıslı Türk şair Fikret Demirağ’ın şiirlerini seslendirecek. CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu’nun konuşmasının ardından saat 21.30’da Zülfü Livaneli ile Umut Albayrak birlikte sahne alacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 679 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler