1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OSMAN MARAŞLI TURNUVASI’NDA FİNAL GÜNÜ
OSMAN MARAŞLI TURNUVASI’NDA FİNAL GÜNÜ

OSMAN MARAŞLI TURNUVASI’NDA FİNAL GÜNÜ

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün düzenlediği 2. Osman Maraşlı Küçükler Futbol Turnuvası’nda yarı final ve final maçları bugün yapılacak.

A+A-

 

 

Kaya EMİROĞLU

 

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün düzenlediği 2. Osman Maraşlı Küçükler Futbol Turnuvası’nda yarı final ve final maçları bugün yapılacak. Ekonomi ve Enerji Bakanlığı ana sponsorluğunda organize edilen ve Mağusa Canbulat Stadı’nda yapılan turnuvada önceki gün oynanan ilk tur maçlarında Mağusa Türk Gücü, Geçitkale’yi 4-1, Mormenekşe de Dumlupınar’ı 5-1 mağlup etti. İlk gün oynanan diğer maçlarda Mağusa Türk Gücü, Dumlupınar’ı 3-1, Mormenekşe, Geçitkale’yi 2-1, Geçitkale, Dumlupınar’ı 2-1 mağlup ederken, Mağusa Türk Gücü ile Mormenekşe 0-0 berabere kaldı.

Turnuvada ilk gün sonuçlarının ardından Mormenekşe averajla birinci, Mağusa Türk Gücü ikinci, Geçitkale üçüncü, Dumlupınar da dördüncü sırada yer aldı. Bugün yapılacak yarı final maçlarında Mormenekşe ile Dumlupınar, Mağusa Türk Gücü ile de Geçitkale takımları eşleşti. Yarı finallerin ardından üçüncülük ve final maçları yapılacak olan turnuvada final maçının ardından ödül töreni gerçekleştirilecek. Turnuvaya katılan tüm takımlara alacakları derecelere göre kupa, maçları yöneten hakemlere, merhum Osman Maraşlı’nın Ailesine madalya ve katkı koyanlara plaketler yetkililer tarafından verilecek.

Günün programı şöyle:

Yarı Final

Saat :17:30 Mormenekşe - Dumlupınar

Saat :17:30 Mağusa Türk Gücü – Geçitkale

Saat :18:05 Mağluplar (Üçüncülük maçı)

Saat :18:30 Galipler (Final maçı)

Saat: 19:00 Ödül Töreni

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 416 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler