1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OSHAN: KRİTİK DÖNEMİ ATLATTIK, HEDEF ZİRVE
OSHAN: KRİTİK DÖNEMİ ATLATTIK, HEDEF ZİRVE

OSHAN: KRİTİK DÖNEMİ ATLATTIK, HEDEF ZİRVE

Sezona, zirve iddiası ile giren ancak, aldığı kötü sonuçlarla bir bocalama dönemine giren Girne’nin güçlü takımlarından Doğan Türk Birliği son haftalarda aldığı başarılı sonuçlar ile lige yeni bir dönüş yaptı. “TOPARLANMA SÜRECİNİ GERİDE

A+A-

 

 

 

Doğan Türk Birliği yeniden zirveye doğru

 

Doğan Türk Birliğ Teknik Direktörü Caner Oshan, Göçmenköy karşısında toparlanma açısından çok önemli bir galibiyet aldıklarını ve bu 3 puanla birlikte özgüvenlerini kazandıklarını, sakat futbolcuların takıma dönmesiyle de gerçek güçlerine kavuşacaklarını söyledi

 

Necmi BELGE

 

Sezona, zirve iddiası ile giren ancak, aldığı kötü sonuçlarla bir bocalama dönemine giren Girne’nin güçlü takımlarından Doğan Türk Birliği son haftalarda aldığı başarılı sonuçlar ile lige yeni bir dönüş yaptı.

 

“TOPARLANMA SÜRECİNİ GERİDE BIRAKTIK”

 

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Doğan Türk Birliği’nin başarılı teknik direktörü Caner Oshan, Göçmenköy karşısında toparlanma açısından çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.  4-0’lık skorun moral motivasyonlarını düzelttiğini dile getiren Oshan, bununla birlikte özgüvenlerinin de kazandıklarını belirtti.

Göçmenköy’ün, geleceğin takımını kurmaya çalıştığını ancak,  sahaya çıktıklarında çok iyi mücadele etiklerini ifade eden Oshan, kendilerini kanıtlamaya çalışan genç futbolcuların 4-0 yenilmelerine rağmen, kendilerini zorladıklarının altını çizdi.

 

SABRİ SELDEN BU HAFTA SAHADA

 

Sezon başından beri başlarını ağrıtan sakatlıkların bir bir geçtiğini belirten Oshan bu bağlamda, Sabri Selden’in bu hafta MTG karşısında takımdaki yerini alacağını açıkladı. Salih Güvensoy, Ahmet Sönmez ve Ahmet Saygı’nın da  iki hafta içerisinde takıma dönmeleriyle, gerçek güçlerine ulaşacaklarının altını çizen Oshan,  Gökhan’ın da  yavaş, yavaş form düzeyinin yükseldiğini, Çağan’ın zaten kendisini kanıtlamış bir futbolcu olduğunu vurguladı.

 

ROTA MTG MAÇI

 

Bu hafta kendi sahalarında oynayacakları MTG maçını kazanıp, yukarılara doğru yol almak istediklerini ifade eden Oshan, ligde hedeflerini zirveye doğru yönelttiklerini belirtti.

Oshan son olarak, MTG maçından galibiyet beklediklerini ve her şeyleriyle  bu maça konsantre olmaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 426 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler