1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OSHAN: KAYBETMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEDİM
OSHAN: KAYBETMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEDİM

OSHAN: KAYBETMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEDİM

Futbolda 34 yıl aradan sonra Daikin Kıbrıs Kupası’nı (Federasyon Kupası) müzesine taşıyan Doğan Türk Birliği’nin başarılı teknik direktörü Caner Oshan, bu önemli finali YENİDÜZEN’e değerlendirdi. Oshan, Federasyon Kupası’nı çok is

A+A-

 

 

Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, Daikin Kıbrıs Kupası’nı değerlendirdi

 

 

Sahaya çıkarken kaybetmeyi düşünmediğini ve futbolcularında da bu inancı gördüğünü belirten Oshan, 34 yıl sonra gelen bu kupanın anlamının çok büyük olduğunu ve tarif edilemez bir duygu içerisinde olduğunu açıkladı

 

Futbolda 34 yıl aradan sonra Daikin Kıbrıs Kupası’nı (Federasyon Kupası) müzesine taşıyan Doğan Türk Birliği’nin başarılı teknik direktörü Caner Oshan, bu önemli finali YENİDÜZEN’e değerlendirdi.

Oshan, Federasyon Kupası’nı çok istediklerini, çok iyi çalıştıklarını ve bu maça çok motive olduklarını ve sonunda da kazandıklarını söyledi.

Çok çekişmeli geçen karşılaşmada 2-1 geriye düşmelerine rağmen hiçbir zaman kaybedeceklerini düşünmediğini vurgulayan Oshan, sahaya girerken tüm futbolcularının inançlı olduğunun altını çizdi.

Netice itibarıyla izleyicilere güzel bir maç izlettiklerini dile getiren Oshan, penaltılarda şansın kendilerine güldüğünü ve kazandıklarını yineledi.

Oshan bu zafer kazanılırken, karşılaşma içerisinde iki müthiş gole imza atan tecrübeli kaptan Sabri Selden ile penaltılarda kalesinde devleşen Emre’yi ve 120 dakika canını dişine takan futbolcularını ayakta alkışladığını belirtti.

 

“TARİF EDİLEMEZ BİR DUYGU”

 

34 yıl sonra gelen bu kupanın anlamının çok büyük olduğunu ifade eden Caner Oshan,  iki aydır Doğan camiasının bu maça kilitlendiğini anımsattı.

Bu şampiyonluğun çok büyük ve tarif edilemez bir duygu olduğunu dile getiren Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan,  özelikle bu başarının kendisiyle beraber ekibine nasip olmasının tarif edilmez bir duygu olduğunu vurguladı.

Oshan son olarak,  böylesine önemli bir başarı için bundan sonra 34 yıl beklemeleri gerekmeyeceğini umduğunu ve bu kupanın Doğan Türk Birliği camiasına uğurlu olmasını dilediğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 524 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler