1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OSHAN: HEDEF HER ZAMAN ŞAMPİYONLUKTUR
OSHAN: HEDEF HER ZAMAN ŞAMPİYONLUKTUR

OSHAN: HEDEF HER ZAMAN ŞAMPİYONLUKTUR

Girne’nin Süper Lig’de iddialı takımlarından sarı-lacivertli Doğan Türk Birliği, 2012-2013 sezonuna yoğun bir tempoda hazırlanıyor. Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuşan Federasyon Kupası Şampiyonu Doğan Türk Birliği’nin tek

A+A-

 

 

Doğan Türk Birliği yoğun tempoda çalışıyor

  

Transferde sadece Tatlısu’dan Morris’i transfer ettiklerini, Celal’ı ise Lapta’ya verdiklerini belirten Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, gündemlerinde transfer olmadığını açıkladı

 

Necmi BELGE

 

Girne’nin Süper Lig’de iddialı takımlarından sarı-lacivertli Doğan Türk Birliği, 2012-2013 sezonuna yoğun bir tempoda hazırlanıyor.

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuşan Federasyon Kupası Şampiyonu  Doğan Türk Birliği’nin teknik direktörü Caner Oshan, Doğan Türk Birliği’nde hedefin her zaman şampiyonluk olduğunu söyledi.

Caner Oshan,  sezon hazırlıkları için antrenmanlara 13 Temmuz’da başladıklarını, bu hafta da dahil 21 gün pist çalışmalarından sonra önümüzdeki hafta saha çalışmalarına başlayacaklarını belirtti.

15 Ağustos 2012 tarihinden itibaren hazırlık maçlarına başlayacaklarını ifade eden Oshan,  3 Eylül 2012 tarihinde yurtdışında yapacakları kampa kadar kadroyu oluşturacaklarını dile getirdi.

 

“GÜNDEMDE TRANSFER YOK”

 

Transferde sadece Tatlısu’dan Morris’i transfer ettiklerini, Celal’ı ise Lapta’ya verdiklerini anımsatan Oshan, gündemlerinde transfer olmadığını açıkladı.

Yurt dışı kampının yerinin henüz belli olmadığını ifade eden Oshan, bu kampta da kadroya son şeklini vereceklerini belirtti. Her sezon olduğu gibi, bu sezonda Doğan Türk Birliği’nin ligde iddialı olacağını anımsatan Oshan, 34 yıl sonra Federasyon Kupası’nı kazanmanın moralini de yaşadıklarını söyledi.

Oshan son olarak, kadrolarının bu yarışın içerisinde olacağına inandığını ileri sürerken, bunu sezon içerisinde göreceklerini de sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 501 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler