1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Örümcek tutmuş beyinler'
Örümcek tutmuş beyinler

'Örümcek tutmuş beyinler'

DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, DP’den ayrılan milletvekillerine ağır ithamlarda bulunarak, yeni bir tartışma başlattı. Partiye katılan gençlerin töreninde Denktaş, “ Çok şükür son zamanlarda kendi içimizde var olan bir takım örümcek tutmuş

A+A-

“Örümcek tutmuş beyinler”

DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, DP’den ayrılan milletvekillerine ağır ithamlarda bulunarak, yeni bir tartışma başlattı.

Partiye katılan gençlerin töreninde Denktaş, “ Çok şükür son zamanlarda kendi içimizde var olan bir takım örümcek tutmuş beyinler, bizim bir şeyler yapmamıza gerek kalmadan kendiliğinden ayrıldı” dedi.

 


Avcı yapar mı?

Özgürlük ve Reform Partisi Genel Başkanı Turgay Avcı’nın bir süredir UBP’ye geçeceği yönündeki dedikodular aldı başını gidiyor.

Bu dedikoduları, iddiaları kesin bir dille yalanlıyor Avcı… ‘Yok öyle bir şey’ diyor sürekli… Ancak siyasi kulisler bu iddiaları ilerletiyor.

Hatta son zamanlarda Avcı’nın Meclis’te yaptığı konuşmalar, UBP’ye gösterdiği ‘derin’ hassasiyet, bu iddiaların sürmesine neden oluyor.

Ve bugünlerdeki yeni iddia, 20 Temmuz öncesi yani TC Başbakanı Tayyip Erdoğan’ın adaya gelmesinden önce Avcı’nın UBP’ye geçeceğine dair…

Dediğim gibi bunlar siyasi kulislerde konuşulan iddialar ve Avcı da sürekli yalanlıyor ama “Avcı yapar mı?” sorusu da akıllardan çıkmıyor bir türlü…

 


Amir sorguya mı çağrıldı?

Elektrik Kurumu, Mağusa Bölge Amirliği’nin, bir süreden beridir, Mağusa’daki devlet kurum ve kuruluşlarına yaptığı kesintiler gündemdeki yerini koruyor.

Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı’na ait birçok kurumda elektrik kesintisi yapıldı. Elektrik borcunu ödemeyen devlete, Amirlik, hiç acımadı.  

Ancak gelen iddialara göre bu durumdan pek memnun olmayan Başbakan İrsen Küçük,  amiri huzuruna çağırdı.

Bundan sonra amirliğin ne tür adımlar atacağı merak ediliyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1427 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler