1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ORAN: ÜÇ YIL SONRA SÜPER LİG
ORAN: ÜÇ YIL SONRA SÜPER LİG

ORAN: ÜÇ YIL SONRA SÜPER LİG

Son iki yılda 2’de 2 yaparak İkinci Lig’e kadar yükselen “Mesarya’nın Yeni Yıldızı” Geçitkale, iki yıl önce başladığı büyük yürüyüşe bu sezon yükseldiği İkinci Lig’de de devam kararı aldı. Bu amaçla dün, Cihangir antre

A+A-

 

 

Mesarya’nın yeni yıldızı Geçitkale sezonu açtı

  

Geçikale Kulübü Başkanı Olsan Oran, iki yıl önce göreve geldiğinde hedeflerini beş yıl içerisinde Süper Lig olarak belirlediklerini ve iki yıl içerisinde iki kez üst liglere terfi etmeyi başardıklarını söyledi

 

Antrenör Fırat Özakıncı, üst üste iki ligden terfi ettiklerini ve bu sezon da seriye devam etmek istediklerini belirterek, İkinci Lig’de güçlü takımların yer aldığını, kendilerinin de beş yeni transferle güçlü bir kadro oluşturduklarını açıkladı

 

Necmi BELGE

 

Son iki yılda 2’de 2 yaparak İkinci Lig’e kadar yükselen “Mesarya’nın Yeni Yıldızı” Geçitkale, iki yıl önce başladığı büyük yürüyüşe bu sezon yükseldiği İkinci Lig’de de devam kararı aldı.

Bu amaçla dün, Cihangir antrenman sahasında antrenör Fırat Özakıncı nezaretinde 2012-2013 futbol sezonunu açan sarı-lacivertliler, yeni transferleri ile oluşturduğu güçlü kadrosu ile adeta rakiplerine göz dağı verdi.

Başkan Olsan Oran, Asbaşkan ve Futbol Şube Sorumlusu Hasan Helvacı ile bazı yöneticilerinde hazır bulunduğu açılışta YeniDüzen’e açıklamalarda bulunan Başkan Olan Oran ile antrenör Fırat Özakıncı iddialı konuştular.

 

ORAN: “GEÇİTKALE  ADIM ADIM SÜPER LİG’E DOĞRU”

 

Başkan Olsan Oran, iki yıl önce göreve geldiğinde hedeflerini  beş yıl içerisinde Süper Lig olarak belirlediklerini söyledi. İlk iki yıl içerisinde iyi yöneticiler ve iyi bir kadro ile ikide iki yaparak, İkinci Lig’e yükseldiklerini anımsatan Başkan Oran, üç yıl sonra adım adım Süper Lig’de olacaklarını iddia etti.

Geçitkale Günay Spor olarak, bölge gençlerine sahip çıkarak, çekirdek kadroyu bölge gençlerinden oluştururken, yaptıkları nokta transferler ile kadroyu bir o kadar daha güçlendirdiklerini dile getiren Başkan Oran emin adımlarla üst liglere çıkacaklarını sözlerine ekledi.

 

ÖZAKINCI: “2’DE 2’DEN SONRA SERİYE DEVAM”

 

Başkan Olsan Oran’dan sonra YENİDÜZEN’e açıklamalarda bulunan Geçitkale’nin yeni antrenörü Fırat Özakıncı, şampiyon ve yeni hedefleri olan bir takıma geldiğinin bilincinde olduğunu söyledi.

Bu büyük camianın bu sezon hedefini Birinci Lig ve daha sonra Süper Lig olarak çizdiğini anımsatan Özakıncı, bu amaçla güçlü bir kadro oluşturduklarını ve beş yeni futbolcuyu kadrolarına dahil ettiklerini belirtti.

İkinci Lig’de güçlü takımlar olduğunu anımsatan Özakıncı, kendilerinin de güçlü bir kadroya sahip olduklarını sözlerine ekledi.

Daha sonra, düz koşu ile başlayan antrenmanda antrenör Fırat Özakıncı çabuk kuvvet çalışmalarının ardından yapılan çift kale ile antrenman sona erdi.

 

BEŞ YENİ TRANSFER

 

Bu arada, kadrosunu güçlendirmek isteyen Geçitkale, Yenicami’den Şevki Emir, Serdarlı’dan Hasan Akar, Cihangir’den Özgür Tezkan, Turunçlu’dan Soner Güneş ile Ötüken’nden Haşim Bolel’i kadrosuna dahil etti. 

Sezon açılışındaki ilk antrenmana yeni transferlerden golcü Şevki Emir, Soner Güneş ile Haşim Bolel katılırken, izinli olan Özgür Tezkan ile asker olan Hasan Akar yer almadı. 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 532 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler