1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ONURCAN’A 3 MAÇ CEZA
ONURCAN’A 3 MAÇ CEZA

ONURCAN’A 3 MAÇ CEZA

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Süper Lig ve Birinci Lig’de hafta sonu oynanan ve kurula intikal eden maçlarla ilgili olarak aldığı kararları bir genelge ile yayınladı.

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Süper Lig ve Birinci Lig’de hafta sonu oynanan ve kurula intikal eden maçlarla ilgili olarak aldığı kararları bir genelge ile yayınladı.

Kurul, Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy stadında oynanan Tatlısu– Küçük Kaymaklı Telsim Süper Lig A takımlar müsabakasında bulunmadığı için maçı tribünlerden izleyen ve bu esnada maçın hakemlerine yönelik onur kırıcı sözler sarf eden ve/veya hakaretlerde bulunan Tatlısu futbolcusu Onurcan Kanburlara, olayla ilgili düzenlenen gözlemci raporu ışığında 3 resmi müsabakadan men cezası verilmesine oybirliği ile karar verdi.

Hamitköy Stadı’nda oynanan Hamitköy -Gençlik Gücü Telsim I.Lig A takımlar müsabakasında taraftarlarının hakemlere yönelik çirkin ve kötü tezahüratları gözlemci raporundan tespit edilen Gençlik Gücü’ne ihtar cezası verilmesine oybirliğiyle karar verildi.

 

Kırmızı kart cezaları

3 maç: Kemal Yıldırım, Necip Birinci (Binatlı)

2 maç: Mehmet Kaygısız (K.Kaymaklı), Hüseyin Genel (Türkmenköy)

1 maç: Umut Göktaş (Türkmenköy), İshak Ertem (Y.Boğaziçi)

 

4 sarı kart cezaları

Murat Çelik, Serkan Sakallı, Metin Dağşaner, Celal Habeşoğlu, İbrahim Göçer, Hasan Sarıoğlu, Zeka Şakir (Hamitköy), Şemsi Yıldırım (Gönyeli), Hüseyin Özbaysal (Tatlısu), Çağan Çerkez, Ertaç Taşkıran, Jeffrey Makoti (K.Kaymaklı), Mustafa Sakallı, Özkan Gaziler (Türkmenköy), Mustafa Avcı, Çağlar Toklu (Lapta), Umar Ermemiş (Esentepe), Aziz Sakallı, Cahit Solkanat (Lefke), Nurcan Gacaroğlu (TOL), Reşat Eğitmen (Binatlı), Menteş Merkaya (Çetinkaya), Okan Kibar (YAK), Mehmet Aydın (Serdarlı), Doğuhan Ergazi (Mormenekşe), Cem Hamidi (Göçmenköy), Mert Değri, Kemal Demirağcı (Düzkaya), Yakup yaba (Y.Boğaziçi), Mazowa Emmanuel (Lapta)

 

Antrenör cezaları

1 maç: Turan Altay (Çetinkaya)

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 519 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler