1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÖNEMLİ OLAN LİGİN SONU'
ÖNEMLİ OLAN LİGİN SONU

'ÖNEMLİ OLAN LİGİN SONU'

Liderliği yeniden Çetinkaya’dan devralan Yenicami’nin başarılı Teknik Direktörü İltaç Karayel önemli olanın ligin sonunda zirvede yer almak gerektiğini söyledi,

A+A-

 

 

Liderliği yeniden Çetinkaya’dan devralan Yenicami’nin başarılı Teknik Direktörü İltaç Karayel önemli olanın ligin sonunda zirvede yer almak gerektiğini söyledi, medyaya yansıtıldığı gibi takım içerisinde sorun olmadığını dile getirdi

 

Necmi Belge

 

Telsim Süper Ligi’nin ilk haftasından beri lider olan ancak, ilk yarısının son haftasına Bostancı Bağcıl beraberliği ile bu unvanı Çetinkaya’ya bırakan Yenicami, liderliği yeniden devralmanın sevincini yaşıyor.

Anımsanacağı gibi, geçtiğimiz pazar günü lider Çetinkaya’nın Küçük Kaymaklı’ya 2-0 yenilmesinin ardından, Gönyeli’yi kendi evinde 3-1 mağlup eden Yenicami, devre arasından sonra liderliği geri aldı.

 

KARAYEL: “BU TABLO DAHA ÇOK DEĞİŞECEK”

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’in sorularını yanıtlayan Teknik Direktör İltaç Karayel, Telsim Süper Ligi’nin ikinci devresinin start almasıyla ilk devrede ligin uzun bir dönemin lider olarak götürdüklerini ancak, ilk devrenin son maçında Bostancı Bağcıl beraberliği ile liderliği Çetinkaya’ya devretmek zorunda kaldıklarını vurguladı.

Karayel devamla ne var ki, ikinci devrenin ilk maçında, lider Çetinkaya’nın Küçük Kaymaklı’ya yenilmesiyle liderliği yeniden devraldıklarını anımsattı.

Bu tablonun sezon içerisinde değişken olacağının bir gerçek olduğunun altını çizen Karayel dört takımın Yenicami, Çetinkaya, MTG ile K.Kaymaklı’nın puansal olarak birbirlerine çok yakın olduğunu ve önemli olanın ligin sonunda zirvede olmak olduğunun altını çizdi.

 

“TAKIMDA SORUN YOK”

Takımının uyum içerisinde olduğunu ifade eden Karayel, basına yansıtıldığı gibi futbolcular ile kendisi arasında sorun olmadığını belirtti.

Geçtiğimiz Cumartesi 3-1 kazandıkları Gönyeli maçında iyi futbol oynamadıklarını ifade eden Karayel iyi mücadele ettiklerini,  illa kazanmak istediklerini ve kazandıklarını da söyledi.

 

“ÜÇ PUAN İÇİN ÇATALKÖY’E GİDİYORUZ”

Bu haftaki Düzkaya deplasmanına, ilk 11 de oynayan üç tane sarı kart cezalı İbrahim Çıdamlı, Hüseyin Kayalılar ve Sedat’tan yoksun hazırlandıklarını belirten Karayel bunları mazaret olarak görmediklerini ve üç puan parolasıyla Çatalköy’e gideceklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 569 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler