1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖNCE AÇIKLADILAR, SONRA DÜZELTTİLER
ÖNCE AÇIKLADILAR, SONRA DÜZELTTİLER

ÖNCE AÇIKLADILAR, SONRA DÜZELTTİLER

KIB - TEK, Teknecik Elektrik Santralı ve bölge amirliklerine alacağı toplam 36 kişiyle ilgili sınav sonuçları açıklandı.

A+A-

 

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’nun (KIB - TEK), Teknecik Elektrik Santralı ve bölge amirliklerine alacağı toplam 36 kişiyle ilgili sınav sonuçları açıklandı.

21 - 23 Ocak tarihleri arasında açılan Kaynakçı (2); Elektronik Teknisyeni (2); Elektrik Elektronik Mühendisi (10); Makine Mühendisi (3); Motor Teknisyeni (5) ve Elektrik Teknisyeni (14) münhali için başvuran 302 kişi sınava tabi tutuldu.

302 kişinin katıldığı sınavın sonuçları KIB - TEK Yönetim Kurulu tarafından açıklandı.


KIB - TEK MÜNHAL SONUÇLARINDA DÜZELTME YAPTI

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB - TEK) Yönetim Kurulu, Teknecik Elektrik Santralı ve bölge amirliklerine alacağı yeni personel için yapılan sınav sonuçlarıyla ilgili ikinci bir açıklama yaptı.

Bazı isimlerde ve puanlama sıralamasında hata olduğunu belirten KIB - TEK Yönetim Kurulu’nun açıklamasında şöyle denildi:

“KKTC Elektrik Kurumu Yönetim Kurulu’nun açıklamış olduğu sınav neticelerinde yazım hatasından dolayı Hasan Demir, Hasdan Demir olarak Kaan Demir, Kagan Demir olarak yazılmış, Hüseyin Hadımcı’nın puanı Hasan Yücesan’a, Hasan Yücesan’ın puanı Hüseyin Hadımcı’ya yazılmıştır.

Bu nedenle yukarıdaki yazım hataları için özür dileriz, yeni liste ekte sunulmuştur.”Bu haber toplam 1056 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler