1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Omaç Başat anıldı
Omaç Başat anıldı

Omaç Başat anıldı

Taekwondo Karate Budo (Muaythai-Wushu) kırış müsabakaları önceki gün Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

A+A-

 

Taekwondo Karate Budo (Muaythai-Wushu) kırış müsabakaları önceki gün Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.
Uluslararası kokartlı hakemler Öykü Ergin, Ali Uslu ile federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiği turnuvaya, Girne Taekwondo İhtisas Kulübü ,Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limasol,Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü sporcuların katıldı.

Müsabaka sonuçları şöyle:
Bayanlar El Kırışı  (Sudo) müsabakaları:
1. kategori: 1.Ayşe Dişçeken, 2.Katerina Dergaus, 3.Şerife Patlar
2. kategori: 1.İrina Dergaus, 2.Ekaterina Bratenova, 3.Betül Ceylan
3. kategori: 1.Elena Pakhomova, 2.Karina Turlubayeva, 3.Tuba Şener
4. kategori: 1. Özlem Tomak, 2.Pınar Akarpınar, 3.Didem Koç
5. kategori: 1.Melisa Ertürk, 2.Hayat Keskin, 3.Sinem Ceylan

Erkekler El Kırışı (Sudo) müsabakaları:
1. kategori: 1.Arsen Turlubayev, 2.Arsenii Mudov, 3.Taner Kara
2. kategori: 1.Atakan Ergin, 2.Çağın Madencioğlu, 3.Danila Bratenev
3. kategori: 1.İgor Dergaus, 2.Arslan Samenov, 3.Roham Golabgir
4. kategori: 1.Ahmet K. Karaköse, 2.Emirhan Demir, 3.Mahmut Colayır
5. kategori: 1.Ümit Uzun, 2.Ramazan Karaköse, 3.Zeynel Yıldırım
6. kategori: 1.Dimitry Gordeev, 2.Mehmet Çil, 3.Durmuş Kara
7. kategori: 1.Mehmet Turkuk, 2.Rayan Golibgir, 3.Mustafa Yıldırım
8. kategori: 1.Alexandr Klepikov, 2.Tan Keskin, 3.Hasan Hazar
9. kategori: 1.Yunus Emre Tomak, 2.Nikita Gordeev, 3.İbrahim Ceylan

Bayanlar Ayak Kırışı  (Yopça Çirigi) müsabakaları:
1. kategori: 1. Katerina Dergaus, 2. Şerife Patlar, 3. Ayşe Dişçeken
2. kategori: 1. Ekaterina Bratenova, 2. İrina Dergaus, 3. Betül Ceylan
3. kategori: 1. Karina Turlubayeva, 2. Elena Pakhomova, 3. Tuba Şener
4. kategori: 1. Pınar Akarpınar, 2.Özlem Tomak, 3. Didem Koç

Erkekler Ayak Kırışı (Yopça Çirigi) müsabakaları:
1. kategori: 1. Arsenii Mudov, 2. Arsen Turlubayev, 3. Taner Kara
2. kategori: 1. Danila Bratenev, 2. Çağın Madencioğlu, 3. Atakan Ergin
3. kategori: 1. Arslan Samenov, 2. İgor Dergaus, 3. Roham Golabgir
4. kategori: 1. Emirhan Demir, 2. Ahmet K. Karaköse, 3. Mahmut Colayır
5. kategori: 1. Ramazan Karaköse, 2. Ümit Uzun, 3. Zeynel Yıldırım
6. kategori: 1. Mehmet Çil, 2. Dimitry Gordeev, 3. Durmuş Kara
7. kategori: 1. Rayan Golibgir, 2. Mehmet Turkuk, 3. Mustafa Yıldırım
8. kategori: 1. Hasan Hazar, 2. Alexandr Klepikov, 3. Tan Keskin
9. kategori: 1. Nikita Gordeev, 2. Yunus Emre Tomak, 3. İbrahim Ceylan

Bu haber toplam 388 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler