1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖLÜME BİLE EL ELE GİTTİLER
ÖLÜME BİLE EL ELE GİTTİLER

ÖLÜME BİLE EL ELE GİTTİLER

Bufavento Kalesi yakınında önceki akşam ölü bulunan Oktay ve Ülgen Erülkü çiftinin haberi yurtta büyük şok etkisi yarattı. Arkalarında binlerce soru işareti bırakarak yaşama veda eden Oktay ve Ülgen Erülkü çifti bugün Lefkoşa Mezarlığı’nda toprağa v

A+A-

 

 

Bufavento Kalesi yakınında önceki akşam ölü bulunan Oktay ve Ülgen Erülkü çiftinin haberi yurtta büyük şok etkisi yarattı. Arkalarında binlerce soru işareti bırakarak yaşama veda eden Oktay ve Ülgen Erülkü çifti bugün Lefkoşa Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

 

 TEHDİT YOK…

Başta ailesi olmak üzere tüm Minereliköy’ü derinden sarsan olayla ilgili sırlar açıklık bekliyor. Arabanın dışında piknik yapar vaziyette sarılı olarak bulunan Erülkü çiftinin otopsisi dün yapılırken, cesetleri üzerinde baskı ve zorlamaya yönelik bir bulgunun olmadığı öğrenildi. Erülkü çiftinin üç oğlu açıklama yaparak, tehdit ya da maddi sıkıntı haberlerinin yalan olduğunu dile getirdi.

 

SAĞLIK PROBLEMİ…

Tanıştıkları günden beri birbirlerine büyük bir aşkla bağlı olduğu öğrenilen Erülkü çiftinin, büyük bir maddi sıkıntısı olmadığı, uzun zamandır sağlık problemleriyle uğraştıkları öğrenildi. Neredeyse haftada 1 Türkiye’ye doktora gittikleri öğrenilen Oktay ve Ülgen Erülkü’nün son aldıkları sağlık raporu sonucunun kötü çıkmış olabileceği ve bu ihtimalle de intihar etmeye karar vermiş olabilecekleri ifade edildi.

 

GÜVENİLİR İŞ ADAMI…

Oktay Erülkü’nün tehditlere boyun eğmeyecek, katı kuralları olan, kendine güvenen, ciddi ve disiplinli bir iş adamı olduğu öğrenildi. Maddi sıkıntısı olmadığı ve işinde dürüstlüğü ile bilinen Oktay Erülkü’nün, uzun zamandır yoğunluktan dolayı yorulduğunu ve artık işi oğullarına bırakıp, işlememeyi düşündüğü aktarıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3919 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler