1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖLDÜREN ŞAMPANYA THE DOORS’TA BİR BAŞKA
ÖLDÜREN ŞAMPANYA THE DOORS’TA BİR BAŞKA

ÖLDÜREN ŞAMPANYA THE DOORS’TA BİR BAŞKA

Uzun yıllardır müzikseverlerin uğrak mekanı olan eski Nostalji Bar, yeni işletme anlayışıyla ve yeni dekorasyonuyla The Doors (of De Molay) adı altında Lefkoşa’da yeniden hizmette.

A+A-

 

 

 

Uzun yıllardır müzikseverlerin uğrak mekanı olan eski Nostalji Bar, yeni işletme anlayışıyla ve yeni dekorasyonuyla The Doors (of De Molay) adı altında Lefkoşa’da yeniden hizmette. Ve bu mekanın vazgeçilmez gruplarından Öldüren Şampanya ise The Doors sahnesinde bir başka güzel…

Bu grup Pelin Kutluba (Vokal), Altug Çevik (Davul), İlhan Erbil (Gitar), Ekin Ölmez (Keyboard), Cemal Sönmezkale (bas gitar)’den oluşuyor.  Bir cover grubu olan Öldüren Şampanya, sevilen, belli dönemlerde ve günümüzde hit olmuş yabancı / Türkçe parçaları kendi sound’larında yeniden düzenliyor.  

Çarşamba geceleri Lefkoşa’da The Doors'ta, cumartesi günleri de Mağusa’da The Wall’da sahne alan grubun kısa vadeli hedefi, dinleyicilerini güzel müzik sunarak eğlendirmekken; uzun vadeli hedefi ise kendi ürettiklerini paylaşmak. Şu anda aklılarına gelen melodileri bir araya getirip bestelemeye çalışan grup, bunları sunulabilecek duruma geldiğinde ise bir albüm hazırlamak istiyor.

THE DOORS’UN HAFTALIK PROGRAMI ŞU SIRALAR ŞÖYLE:
Salı: Karaoke / Çarşamba: Öldüren Şampanya in 80’s / Perşembe: Gommalar Cover Band / Cuma: Unreal / Cumartesi: Erkan Erzurumlu Band… (The Doors’ta bu ay içerisinde sürpriz konserler serisi de olacak)

 

Haber ve fotoğraflar: Duyal TÜZÜN

 

 

 

Bu haber toplam 707 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler