1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OLAYSIZ BİTTİ
OLAYSIZ BİTTİ

OLAYSIZ BİTTİ

Saat 15:00’de başlayan eylem 16:30’da sona erdi. Polis ile eylemciler arasında hafif itişmeler dışında eylem olaysız bir şekilde sona erdi. (saat: 17:00) *** Bakanlıklar kavşağında kalabalık toplandı. Yola deterjan boşaltan eylemciler, bölge

A+A-

 

Saat 15:00’de başlayan eylem 16:30’da sona erdi. Polis ile eylemciler arasında hafif itişmeler dışında eylem olaysız bir şekilde sona erdi.  (saat: 17:00)

 

 

 


Bakanlıklar kavşağında kalabalık toplandı. Yola deterjan boşaltan eylemciler, bölgeye gelen su tankeri ile yolları temizlemeye başladı. Eylemcileri yolu kesti, Dereboyu’ndan Bakanlıklar Kavşağına gelen yol trafiğe kapatıldı. Polis müdahale etmeye hazırlanıyor. (saat: 16:05)

 

 

 

 

 


Sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden örgütlenen ve CTP ile birlikte birçok örgütün destek verdiği dün akşamki çöp eyleminin ardından, bugün tekrar yapılacağı duyurulan eylem için polis geniş güvenlik önlemi aldı.

Yaklaşık 150 polis Bakanlıklar Kavşağında yerini aldı, otobüslerle gelen polislerle birlikte tutuklama aracı da bölgeye getirildi.

Bakanlıklar kavşağında alınan geniş güvenlik önlemlerine karşı bölgeye şu ana kadar sadece 3-5 eylemci geldi.

 

 

Bölgeyde eylemciler yavaş yavaş toplanmaya başladı, yolu kesmeyen eylemciler slogan atıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1094 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler