1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'OKYANUSTAN GEÇTİK, DEREDE BOĞULDUK'
OKYANUSTAN GEÇTİK, DEREDE BOĞULDUK

'OKYANUSTAN GEÇTİK, DEREDE BOĞULDUK'

Telsim Süper Ligi’nin ikinci yarısına fırtına gibi giren Düzkaya, 21’inci hafta maçında Lapta karşısında aldığı mağlubiyet morallerin bozulmasına neden oldu.

A+A-

 

 

 

Düzkaya Teknik Direktörü Mustafa Piro, Yenicami, Doğan Türk Birliği, Lefke, Tatlısu ve Çetinkaya maçlarında beklentilerin üzerinde puan çıkardıklarını, fakat Lapta karşısında pek varlık gösteremediklerini söyledi

 

Hüseyin KIRAL

 

Telsim Süper Ligi’nin ikinci yarısına fırtına gibi giren Düzkaya, 21’inci hafta maçında Lapta karşısında aldığı mağlubiyet morallerin bozulmasına neden oldu.

Düzkaya Teknik Direktörü Mustafa Piro yaptığı açıklamada, “Ligin ikinci yarısına camia olarak çok iyi hazırlanıp maçlarımıza konsantre olmaya çalıştık. İlk beş haftada ortaya koyduğumuz futbol ve aldığımız skorlarla da bunu kanıtladık” dedi.

Mustafa Piro, “Mağusa deplasmanında yediğimiz tesadüfü bir golle mağlup olmamıza rağmen, Yenicami karşısında ortaya koyduğumuz futbol ve elde ettiğimiz skorla haklı bir galibiyet aldık. Ardından Doğan, Lefke ve Tatlısu galibiyetleri ile çıkışımız sürdürdük” açıklamasında bulundu.

 

PİRO: “TAKIMI TANIYAMADIM”

Düzkaya Teknik Direktörü Piro, “Küçük Kaymaklı ve Çetinkaya maçlarından ne kopara bilirsek dedik ve bu iki maçtan bir puan çıkarmamız bizleri ortaya koyduğumuz futbol memnun etti. Fakat Lapta karşısında takımımı tanıyamadım” diyerek eleştiride bulunurken “Başkan Mehmet Hulusioğlu bu güne kadar ne dedikse yaptı. Hiçbir sorunumuz yok. Fakat Lapta maçı öncesi hafta içerisinde yaşadığımız bazı olumsuzluklar takımı etkilemiş ve kendi evimizde oynadığımız ve birebir rakibimiz olan Lapta karşısında mağlup olduk” dedi.

 

“KALAN 5 MAÇ VE 15 PUAN”

“Ligde geriye beş maçımız kaldı” diye sözlerine devam eden Piro “Bir an önce toparlanıp kalan bu beş karşılaşmayı da kazanıp play-off’a en azından 2 puanla girme başarısını göstermeliyiz” dedi.

Türk Ocağı, Bostancı Bağcıl, Gönyeli, Cihangir ve Göçmenköy maçlarında Cihangir hariç diğer takımların birebir rakipleri olduğunu hatırlatan Piro, “Takımıma son derece güveniyorum ve toparlandığımız takdirde kalan 5 karşılaşmadan 15 puan daha toplayıp sonu bekleyeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 441 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler