1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OKLAR LİMANDA ATILDI
OKLAR LİMANDA ATILDI

OKLAR LİMANDA ATILDI

Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen birinci Cyprus XP Travel Okçuluk Turnuvası’nın finali önceki gün Girne’de yapıldı

A+A-

 

 

Kategori ayırımı olmadan gerçekleştirilen Birinci Cyprus XP Travel Okçuluk Turnuvası finalinde birinci Arda Topal, ikinci Niyazi Aktansoy, üçüncü Onur Kalkan oldu.

 

Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen birinci Cyprus XP Travel Okçuluk Turnuvası’nın finali önceki gün Girne’de yapıldı. Akdeniz Spor Birliği’nin katkılarıyla organize edilen yarışma tarihi Girne Kalesi Feneri önünde gerçekleştirildi.

Gerek bölgedeki turistlerin gerekse limandaki tekne sahiplerinin büyük ilgisini çeken yarışmada dereceye girenlere ödülleri Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın, Okçuluk Federasyonu Başkanı Mehmet Çavuş ve Akdeniz Spor Birliği Başkanı Serhat Deniz tarafından verildi.

Kategori ayırımı olmadan gerçekleştirilen yarışmada birinci Arda Topal, ikinci Niyazi Aktansoy, üçüncü Onur Kalkan oldu.

 

AYGIN: “SPORCULARA İMKAN SUNACAĞIZ”

Ödül töreninde konuşan Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın bu organizasyonun büyük ilgi gördüğüne işaret ederek katkı koyan herkese teşekkür etti.

Aygın sporcuların Girne bölgesinde çalışma yapabilecekleri bir tesise ihtiyaçları olduğunu belirterek bu konuda da çalışma başlatarak belediye olarak bu imkanı sporculara sunacaklarını kaydetti.

 

ÇAVUŞ MOTİVASYONA DEĞİNDİ

Okçuluk Federasyonu Başkanı Mehmet Çavuş da konuşmasında sponsorluk olarak büyük katkı koyan Cyprus XP Travel direktörü Zeki Ziya’ya ve oaganizasyonun Girne ayağında büyük katkı koyan Akdeniz Spor Birliği Başkanı Serhat Deniz’e teşekkür etti.

Çavuş sporcuların moral ve motivasyon açısından desteğe ihtiyaçları olduğunu, bunu da gerek sponsorlarla gerekse duyarlı yerel yönetimlerle aşmaya çalıştıklarını belirterek desteğinden ve yardımlarından dolayı Girne Belediye Başkanı Sümer Aygına’a da çok teşekkür etti. Konuşmaların ardınan dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 497 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler