1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OKÇULARA IŞIKLANDIRMA MÜJDESİ
OKÇULARA IŞIKLANDIRMA MÜJDESİ

OKÇULARA IŞIKLANDIRMA MÜJDESİ

“Okçulular Karanlığa Mahkum” başlıklı haber üzerine alanın ağustos sonu çalışmalara başlanarak Ekim ayı içinde ışıklandırılacağı açıklandı

A+A-

 

 

 

 

Okçuluk Federasyonu, önceki gün yayınlanan  "Okçular Karanlığa Mahkum" başlıklı haber üzerine bu alanın Spor Dairesi tarafından ağustos sonu bu alanın tamamlanması için çalışmaların başlanacağını açıkladı.

Okçuluk Federasyonu’ndan yapılan açıklamada “Şartlar ne isterse olsun okçularımız hep çalışmalarına devam etmiştir. Yazın kavurucu güneşi, kışın rüzgarı, soğuğu bizleri durduramamış sadece yavaşlatmış ve zaman zaman da bıkkınlık vermiştir.

Her türlü olanaksızlığa rağmen bugüne kadar Lefkoşa, Girne, Güzelyurt ve Mağusa’da okçuluk yapılmakta ve her ay bir yarışma ile okçularımız motive edilmektedir.

Bakanımızı 1 Mayıs 2012 Tarihinde ziyaretimizde yer sorunumuzu dile getirdik, ertesi gün gelip incelemelerde bulundu ve resimde görülen arazinin okçuluğa verileceğini, çim ekilmesi, aydınlatılması ve çevre güvenliğinin sağlanması için talimat verdi.

Spor dairesi Müdürümüz ile 6 Ağustos günü yaptığımız görüşmede güzel haberi aldık. Buna göre en geç Ağustos sonu bu alanın tamamlanmasına yeniden başlanacak ve Eylül sonunda kalmadan tamamlanıp Okçuluk Federasyonuna teslim edilecek.

Bir aksilik çıkmazsa Ekim ayı içerisinde Burada gece yarışmasında herkesi bekleriz” denildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 441 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler