1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OKÇULAR ANKARA’DA YARIŞACAK
OKÇULAR ANKARA’DA YARIŞACAK

OKÇULAR ANKARA’DA YARIŞACAK

Okçuluk federasyonuna bağlı sporcular Ankara’da Çankaya belediyesi tarafından organize edilen İlkbahar Okçulu Yarışlarına katılmak üzere yarın Ankara’ya gidiyor.

A+A-

 

 

Okçuluk federasyonuna bağlı sporcular Ankara’da Çankaya belediyesi tarafından organize edilen  İlkbahar Okçulu Yarışlarına katılmak üzere yarın Ankara’ya gidiyor.

Okçuluk federasyonuna bağlı okçulardan 11 kişilik ekip her yıl gerçekleştirilen Çankaya Belediyesi İlkabahar Okları Yarışması’nda mücadele edecekler. Çankaya Belediyesi Lozan Park Okçuluk tesislerinde gerçekleşecek yarışma için yarın Ankara’ya gidecek olan Okçularımız 29 Nisan’da adaya dönecek.

Okçuluk Federasyonu Başkanı Mehmet Çavuş yarışmayla ilgili olarak yaptığı açıklamada hedeflerinin tecrübe kazanmak olduğunu belirterek “tabi ki tecrübe kazanmanın yanında iyi okçularımız da var. Dolayısıyla derece de bekliyoruz” dedi.

Okçuluk Federasyonu başkanı Mehmet Çavuş ülkemizde okçuluğun yeniden dirildiğini ve gidişattan memnun olduğunu belirterek “yeni yeni yarışma tecrübesi kazanan okçularımızdan şampiyonluk beklemek doğru olmaz. Gerçekçi davranmak zorundayız. Sporcularımızın yarışma tecrübesini artırarak onların ilerleyen yıllarda iyi birer sporcu olması için çalışıyoruz. Bu tür yarışmalar sporcuların kendilerini başka takımlardaki sporcularla karşılaştırması ve sınaması açısından büyük öenm taşıyor. Ancak tecrübeli sporcularımızın da hakkını yememek lazım. Onlardan  bu yarışmada derece de bekliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 523 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler