1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖFKE DİNMİYOR
ÖFKE DİNMİYOR

ÖFKE DİNMİYOR

11 Temmuz’da Mari’deki deniz üssünde meydana gelen ve 13 kişinin ölümü, çok sayıda kişinin de yaralanmasına yol açan patlamanın ardından, Kıbrıslı Rum Lider Dimitris Hristofyas’ın istifa etmesi için imza toplayan “öfkeliler”,

A+A-

Kıbrıslı Rum Lider Dimitris Hristofyas’ın istifa etmesi için 10 bin 800 imza toplandı

 

‘Öfkelilerden’ 11 bine yakın imza

11 Temmuz’da Mari’deki deniz üssünde meydana gelen ve 13 kişinin ölümü, çok sayıda kişinin de yaralanmasına yol açan patlamanın ardından, Kıbrıslı Rum Lider Dimitris Hristofyas’ın istifa etmesi için imza toplayan “öfkeliler”, topladıkları 10 bin 800 imzayı AKEL ve KS EDEK’e verdi.
Fileleftheros gazetesi, “öfkeliler” adına imzaların bulunduğu bildirgeyi AKEL’e ileten Andris-Makarios Stilianos’un, esas yükümlü olan üst kademedekilerin değil, alt kademedekilerin cezalandırıldığını gördüklerini ve bu duruma bir son verilmesi gerektiğini söylediğini yazdı.

PATLAMA NEDENİYLE DUYMA PROBLEMİ YAŞAYANLAR DAVA AÇTI

Fileleftheros, bir diğer haberinde ise, patlama nedeniyle duyma problemi yaşayan iki kişinin, tazminat talebiyle dava açtıklarını yazdı.
Haberde, iki kişinin avukatları aracılığıyla Başsavcı Petros Kliridis’e mektup gönderdikleri ve tazminat taleplerini dile getirdikleri kaydedildi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 963 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler