1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR

KTSYD Geleneksel Yılın Başarılıları Ödül Töreni bu akşam yapılıyor

A+A-

 

 

 

 

KTSYD yönetim kurulu tarafından yapılan değerlendirmede Ahmet Sami Topcan Spor Üstün Hizmet Ödülü’nü  Eşref Günerman’a, Mete Adanır Yılın Sporcusu Ödülü’nü  Serhan Önet’e, Sulhi Garan Yılın Hakemi Ödülü’nü Fehim Dayı’ya, Yusuf Kaptan Yılın Antrenörü Ödülü’nü Yusuf Yönlüer’e verdi. Bu yıl ilk kez Zeka Özteknik adına verilecek özel ödüller ise Kemal Türker, Emine Yarkın ve Eser Kişmir’e verilmesi kararlaştırıldı

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen “Yılın Başarılıları Ödül Töreni” bu akşam yapılıyor.

Sporun oscarları olarak da adlandırılan ödül gecesinde toplam yedi ödül verilecek.

KTSYD Yönetim Kurulu 2008 yılında Özel Ödül verdiği ve geçtiğimiz yıl elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden başarılı kartingci Zeka Özteknik ismini de özel ödüllere vererek  ölümsüzleştirdi.

KTSYD yönetim kurulu tarafından yapılan değerlendirmede  Ahmet Sami Topcan Spor Üstün Hizmet Ödülü’nü  Eşref Günerman’a, Mete Adanır Yılın Sporcusu Ödülü’nü  Serhan Önet’e, Sulhi Garan Yılın Hakemi Ödülü’nü  Fehim Dayı’ya, Yusuf Kaptan Yılın Antrenörü Ödülü’nü Yusuf Yönlüer’e verdi.

Bu yıl ilk kez Zeka Özteknik adına verilecek özel ödüller ise  Kemal Türker, Emine Yarkın ve  Eser Kişmir’e verilmesi kararlaştırıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 402 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler