1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen “Yılın Başarılıları Ödül Töreni” dün akşam yapıldı. Lefkoşa Golden Tulip Hotel havuz başında gerçekleşen ve sporun oscarları olarak da adlandırılan ödül g

A+A-

 

 

Golden Tulüp Otel’de düzenlenen gecede Ahmet Sami Topcan Spor Üstün Hizmet Ödülü’ü  Eşref Günerman’a, Mete Adanır Yılın Sporcusu Ödülü’ü  Serhan Önet’e, Sulhi Garan Yılın Hakemi Ödülü’ü Fehim Dayı’ya, Yusuf Kaptan Yılın Antrenörü Ödülü’ü Yusuf Yönlüer’e ve bu yıl ilk kez verilen Zeka Özteknik özel ödülleri ise Kemal Türker, Emine Yarkın ve Eser Kişmir’e verildi

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen “Yılın Başarılıları Ödül Töreni” dün akşam yapıldı.

Lefkoşa Golden Tulip Hotel havuz başında gerçekleşen ve sporun oscarları olarak da adlandırılan ödül gecesinde toplam yedi ödül sahibini buldu.

KTSYD Yönetim Kurulu 2008 yılında Özel Ödül verdiği ve geçtiğimiz yıl elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden başarılı kartingci Zeka Özteknik ismini de özel ödüllere vererek  ölümsüzleştirdi.

KTSYD yönetim kurulu tarafından yapılan değerlendirmede  Ahmet Sami Topcan Spor Üstün Hizmet Ödülü’ne layık görülen  Eşref Günerman, Mete Adanır Yılın Sporcusu Ödülü’ne layık görülen Serhan Önet, Sulhi Garan Yılın Hakemi Ödülü’ne layık görülen  Fehim Dayı, Yusuf Kaptan Yılın Antrenörü Ödülü’ne layık görülen Yusuf Yönlüer ödüllerini geceye katılan spor ve siyaset dünyasından önemli isimlerin elinden aldı.

Yaşadığı rahatsızlıktan dolayı uzun süredir tedavi gören eski Kulüpler Birliği Başkanı, Binatlı Spor Kulübü Başkanı ve Doğan Türk Birliği yöneticisi Özel Tahsin, ödül alan isimlere yazdığı dörtlüklerle geceye renk kattı.

Merhum Dünya Easy Kart şampiyonu Zeka Özteknik’in anısına hazırlanan kısa filmde duygu dolu anların yaşandığı görkemli ödül töreninde bu yıl ilk kez Özteknik adına verilen özel ödüller ise  Kemal Türker, Emine Yarkın ve  Eser Kişmir’e gitti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 523 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler