1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖDÜLLER BU AKŞAM
ÖDÜLLER BU AKŞAM

ÖDÜLLER BU AKŞAM

“Telsim Süper Lig İlk Yarının En İyi 11’i” yarışmasında belirlenen isimler bu akşam düzenlenecek yemekte ödüllerini alacak

A+A-

 

 

2011 – 2012 Futbol Sezonunda Telsim  Süper  Lig’inde yer alan takımların futbolcularından oluşturulan “Telsim Süper Lig İlk Yarının En İyi 11’i” yarışmasında belirlenen isimler ödüllerini bu akşam düzenlenecek gecede alacak.

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği, Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği, KKTC Futbolcular Derneği ve Kıbrıs Türk Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği’nin ve Telsim kullanıcalarının SMS’lerle belirlediği ilk 11’de Çetinkaya’dan 4, K.Kaymaklı’dan 2, Yenicami’den 2, Cihangir, Mağusa Türk Gücü ve Lefke’den 1’er futbolcu bulunuyor.

Yapılan yarışma sonucu En İyi 11’e, bu akşam, Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de saat 19.00’da düzenlenecek yemekte ödülleri verilecek.

“Telsim Süper Lig İlk Yarının En İyi 11’i”nde şu oyuncular bulunuyor: Hasan Piro, Serhan Önet, Serkan Önet, Batshi Patrick (Çetinkaya), Çağrı Kıral, Çağan Çerkez (K.Kaymaklı), Erdinç Börekçi, Geofrey Massa (Yenicami), Halil Turan (Cihangir), Derviş Kolcu (B.Bağcıl), Kasım Tağman (Lefke)

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 720 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler