1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖDÜL GECESİ PAZARTESİ
ÖDÜL GECESİ PAZARTESİ

ÖDÜL GECESİ PAZARTESİ

2011 – 2012 Sezonu Ödül Gecesi Pazartesi günü saat 19.00’da Golden Tulip Hotel’de gerçekleştirilecek

A+A-

 

 

 

 

Yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala geride bıraktığımız 2011 – 2012 Sezonu Ödül Gecesi Pazartesi günü düzenleniyor. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre ödül gecesi Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de saat 19.00’da gerçekleştirilecek.

Kokteylli geceye üst düzey protokolün davet edildiği belirtilen bildiride “Spor basının güzide temsilcilerini de aramızda görmekten mutluluk duyarız” denildi.

Başkan Hasan Sertoğlu imzası ile yayınlanan bildiride Sertoğlu yeni sezonda futbolun tüm kesimlerine sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir sezon dilendi.

 

HİZMET VERENLER UNUTULMADI

Yönetim kurulunun Salı günü gerçekleştirdiği toplantıda alınan karar doğrultusunda yeni sezonda Kıbrıs Türk Futbolu’na hizmet etmiş isimlerin ödüllendirilmesine ve birer anı plaketi verilmesine karar verildi. Bu bağlamda Cumartesi günü oynanacak Süper Kupa karşılaşmasında Erol Kazım Andaç ve Sevim Ebeoğlu’na maç öncesi plaket takdim edilmesine karar verildi.

 

2011-2012 Sezonu Ödül Gecesi, 24 Eylül 2012 tarihinde Pazartesi günü, Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de, saat 19.00’da gerçekleştirilecektir. Geçtiğimiz sezon başarı sağlayan takımların katılımıyla gerçekleşecek kokteylli gecede üst düzey protokol de davet edilmiştir.

         Gerçekleştirilecek bu özel ve anlamlı gecede spor basınının güzide temsilcilerini de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildirir, 2012 – 2013 Sezonunda futbolun tüm kesimlerine sağlık, başarı ve mutluluk dolu yeni bir sezon dilerim.

         Yönetim Kurulumuz, 18 Eylül 2012 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu toplantıyla, Kıbrıs Türk Futboluna üstün hizmet vermiş olan kişileri ödüllendirerek, kendilerine birer anı plaketi verme kararı almıştır.

         Bu uygulamanın ilki, 22 Eylül 2012 tarihinde Cumartesi günü, Cihangir Stadı’nda Çetinkaya TSK ile Doğan Türk Birliği takımları arasında oynanacak olan KTFF Süper Kupa Finali öncesinde yapılacaktır. Sayın Erol Kazım Andaç ve Sayın Sevim Ebeoğlu’na KTFF tarafından plaketleri bu final maçı öncesi takdim edilecektir.  

         Spor kamuoyuna saygıyla duyurulur.

                                                                                   

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 436 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler