1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖDÜL GECESİ BU AKŞAM
ÖDÜL GECESİ BU AKŞAM

ÖDÜL GECESİ BU AKŞAM

Yenidüzen Gazetesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Geleneksel Yılın Sporcu Ödülleri”nde Yılın Hakemi, Yılın Yöneticisi, Yılın Genç Yeteneği, Yılın Antrenörü, Yılın Sporcusu ve Spora Katkı Koyan Sponsorlar kategorilerde belirle

A+A-

 

 

 

 

Yenidüzen Gazetesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Geleneksel Yılın Sporcu Ödülleri” bu akşam düzenlenecek gecede sahiplerini buluyor

 

Yenidüzen Gazetesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Geleneksel Yılın Sporcu Ödülleri”nde Yılın Hakemi, Yılın Yöneticisi, Yılın Genç Yeteneği, Yılın Antrenörü, Yılın Sporcusu ve Spora Katkı Koyan Sponsorlar kategorilerde belirlenen isimler arasında en fazla oy alan adaylar ödüllerini alıyor.

Kupon sayımı Lefkoşa noterlerinden Enver Sedat Simavi huzurunda tamamlandı. Toplamda 11 bin 564 kuponun sayılması sonrası kategorilerinde en fazla oy alan isimler belli oldu.

Bu akşam Lefkoşa Merit Otel’de düzenlenecek ödül gecesinde her biri kendi branşında başarılı isimler arasında siz okuyucularımızın gönderdiği kuponlarda en fazla oy alarak ödül almaya hak kazanan aday açıklanacak. Gecede aynı zamanda özel ödüller verilecek. Ödül gecesi saat 19.00’da başlayacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 941 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler