1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Ocak yandı, bitti, kül oldu
Ocak yandı, bitti, kül oldu

Ocak yandı, bitti, kül oldu

Cumartesi günü oynanan ve ilerleyen haftalarda bire bir rakibi olacağı Göçmenköy’ün, Küçük Kaymaklı karşısında, Gönyeli’nin de Lapta karşısında mağlup olması dün oynanan Türk Ocağı - Bostancı Bağcıl maçı ilerleyen haftalarda sorun yaşamama adı

A+A-

 

 

Cumartesi günü oynanan ve ilerleyen haftalarda bire bir rakibi olacağı Göçmenköy’ün, Küçük Kaymaklı karşısında, Gönyeli’nin de Lapta karşısında mağlup olması dün oynanan Türk Ocağı - Bostancı Bağcıl maçı ilerleyen haftalarda sorun yaşamama adına bir o kadar daha her iki takım içinde çok önemli bir karşılaşma idi.

Bunun farkında olmayan sadece Türk Ocağı futbolcuları idi her halde.

Türk Ocağı aldığı bu mağlubiyetle 19 puanda kalırken, oynayacağı Göçmenköy’ün 18, Düzkaya’nın ise 17 puanı bulunuyor. Dünkü Türk Ocağı takımını Göçmenköy de, Düzkaya da rahat yener.

Hatta dün Lapta karşısında mağlup olan Gönyeli de yener.

21’ini hafta Gönyeli deplasmanı,

22’inci hafta kendi evinde Düzkaya ve

23’üncü hafta Göçmenköy deplasmanı.

Türk Ocağı bu üç karşılaşmayı kaybettiği zaman direkt küme düşer.

Ligin ikinci yarısının başlaması ile teknik heyet değişikliği de yapan Türk Ocağı’nın ikinci yarı maçlarından, galip geldiği Tatlısu maçını, K. Kaymaklı ile berabere kaldığı maçı, Cihangir’e mağlup olduğu ve dün de Bostancı Bağcıl karşılaşmasını nasıl kaybettiğini gözlerimle gördüm.

Her geçen hafta performans olarak üzerine koyacağına, her geçen gün performansı sıfıra doğru ilerliyor.

Bu gidişin sonu ancak bir alt kümede tamamlanır.

Cihangir maçının sonunda orada bulunan spor yazarlarına bunu da yazın, bunu da yazın diye feryat eden Nurcan, 90 dakika yürüdü, Aksel ve Sesay benim gibi maçı izledi. Tek fark ben tribünde o saha içerisinde. Oyuna ikinci yarının başında giren Talat, takım arkadaşlarına yardımcı olmazken, ne de katkı yaptı.

En geride Davut ve Süleyman yalnız kalınca kalede Ali’de bir şey yapamadı.

Bostancı Bağcıl’da, takımın başına gelen Toygar Davulcu ilk galibiyetini alırken, gücünü bilerek ve rakip takımı iyi etüt ettiği belli olarak maça çıktı.

Kaleci Ahmet ve savunma oyuncuları güvenliği fazla elden bırakmadan ortaya koydukları oyunla takıma güven verirken, Bostancı Bağcıl’ın TC uyruklu oyuncusu Kerim, maç içerisinde arkadaşlarına daha fazla yardım yapabilse fark ilk yarıdan da gelebilirdi.

Jacques, maç içerisinde buluştuğu dört topun ikisini güzel ve görerek yaptığı vuruşlarla gol yaparken, Hakan Altın attığı gol ve yaptığı asistle Jacques’le birlikte maçın adamı olamaya layık oldular.

Smart çok koştu, Devrim sağ kanadı çok iyi kullandı,

Kerim’in yerine oyuna ikinci yarının başında giren Ali Temelci orta alanda iyi işler yaptı.

Hal böyle olunca da Bostancı Bağcıl ilaç niyetine üç puanı alan taraf oldu.

Hakem Osman Özpaşa karşılaşmada iyi bir performans sergilerken, yedek kulübeleri tarafında görev yapan yarımcısı Niyazi Nizam’ın, 90+1’de, ki bana göre de ofsayt olan pozisyona bayrak kaldırmaması ve o pozisyonun üçüncü golün olması maçın yanlışı idi.

Fakat kenarda yönetici olarak görev yapan Türk Ocağı’nın eski futbolcusu Mustafa Güldoğuş’un, 90 +1’der ki o pozisyona inanılmaz itirazı sahadan atılmasına neden oldu.

O itirazları 90 dakika boyunca maç içerisinde hiçbir varlık gösteremeyen futbol adına hiçbir şey yapmayan futbolcularına yapması gerek.    

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 607 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler