1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OCAK YAKMAYA HAZIRLANIYOR
OCAK YAKMAYA HAZIRLANIYOR

OCAK YAKMAYA HAZIRLANIYOR

Ankara-Kızılcahamam’da sürdüren Girne temsilcilerinden Türk Ocağı, kuvvete dayalı idmanlarla sezona hazırlandı.

A+A-

 

 

Yeni sezon öncesi kamp çalışmalarını Ankara-Kızılcahamam’da sürdüren Girne temsilcilerinden Türk Ocağı, kuvvete dayalı idmanlarla sezona hazırlandı. Sarı siyahlıların kampı bugün tamamlanacak

 

Çağın PLEVNE

 

Telsim Süper Lig’in iddialı ekiplerinden Türk Ocağı’nda sezon öncesi hazırlıkları son hızıyla devam ediyor. Birçok takım gibi kamp çalışmaları için Türkiye’yi tercih eden Girne’nin sarı-siyahlı temsilcisinde işler yolunda gidiyor.

Girne ekibi zaman zaman günde 3 ayrı idman yaparken, oyuncuların hırslı ve istekli görüntüsü teknik heyeti ve kampta bulunan yöneticileri sevindirdi. Sabah idmanlarında yardımcı antrenör Hakan Sermaye ile ağırlıklı olarak kuvvet ve dayanıklılık çalışması yapılırken, diğer idmanlarda Mehmet Bolkan tarafından taktik ve teknik çalışmaları yaptırıldı. Teknik heyetin yeni sezon için çok koşan, mücadeleci ve oyun disiplininden kopmayan bir takım oluşturmaya çalıştığı, takıma yeni katılan Nazım, Hüseyin Küsbeci, Emrah, Burak ve Serdal’ın oldukça istekli oluşları yanında gençlerin azimli çalışması teknik heyeti oldukça memnun etti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 423 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler