1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. NUMARASIZ BİLETLER HAYRET UYANDIRDI
NUMARASIZ  BİLETLER HAYRET UYANDIRDI

NUMARASIZ BİLETLER HAYRET UYANDIRDI

Kıbrıs Türk Petrolleri Piyango çekilişi yapıldı, çekilişte kazanan bilet numaralarının sahipleri hediyelerini alırken bazı vatandaşlar kazanıp kazanmadıklarını dahi bilemiyor

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Petrolleri Piyango çekilişi yapıldı. Yenierenköy’de bölgesel olarak hediye dağılımının yapıldığı çekilişte kazanan bilet numaralarının sahipleri hediyelerini alırken bazı vatandaşlar kazanıp kazanmadıklarını dahi bilemiyor. Çünkü biletlerin üzerinde mühür var numara yok.

“ŞANSLI MIYIM, ŞANSIZ MI?”

Yenierenköy’de market işletmecisi olan Ertaç Altıoğlu adlı vatandaş elinde çok sayıda bilet olduğunu söyleyerek, arabasına benzin aldığında, 2–3 bilet aldığını ve bilet numaralarına hiç dikkat etmeden onları sakladığını ifade etti. Altıoğlu çekiliş günü kazanan numaraları kontrol etmek için biletlerini tek tek incelediğini ve biletlerin içerisinde mühürlü ama numarasız biletler olduğunu fark ettiğini dile getirdi. Altıoğlu şimdi kendisinin şanslı mı olduğunu sorarken istediği numarayı yazma şansının kendine verilip verilmediğini merak ettiğini vurguladı.

“KAZANAN NUMARAYI YAZ KAZANAN SEN OL”

K-PET biletleri üzerindeki numaraların bir bilgisayar çıktısı olarak yazıldığını belirten Altıoğlu, bu numarasız biletler üzerinde yapılacak bir değişikliğin vatandaşlar arasında K-PET çekilişlerine bir güvensizlik oluşacağını söyleyerek yetkililerden bu konuya bir tedbir almasını, numarasız mühürlü biletlerin piyasada böyle dağıtılmamasını istedi. Altıoğlu bu numarasız biletler sayesinde kendinin de mağdur olduğunu beklide numaralı olsalardı ödüllerden birinin o biletlere isabet edeceğini söyledi. 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2146 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler