1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. NİCE YILLARA RADYO SİM
NİCE YILLARA RADYO SİM

NİCE YILLARA RADYO SİM

United Medya Grup çatısı altında YENİDÜZEN ve KANAL SİM’le birlikte yayınlarını sürdüren Radyo Sim, dün 14’üncü yaşını kutladı. Kıbrıs’taki barış ve demokrasi mücadelesine katkı koymak amacıyla 21 Temmuz 1998’de ilk yayınını havay

A+A-United Medya Grup çatısı altında YENİDÜZEN ve KANAL SİM’le birlikte yayınlarını sürdüren Radyo Sim, dün 14’üncü yaşını kutladı.Kıbrıs’taki barış ve demokrasi mücadelesine katkı koymak amacıyla 21 Temmuz 1998’de ilk yayınını havaya çıkaran SİM FM, 14’üncü yaşını kutladı. Dün Sim Radyo’da emeği geçenlerin katılımıyla gerçekleşen kutlamada, 14’ncü yıla özel pasta kesildi.
Kanal Sim ve Sim Radyo’dan 11.00 – 14.30 saatleri arasında Sim Radyo’nun 14’üncü yaşını doldurması nedeniyle ortak program yayınlandı.
Kaliteli müzik anlayışıyla dinleyicilerine ulaşan SİM FM, 14 yıldır alternatif yayın yapma çizgisini koruyor.  Kanal Sim ve Yenidüzen gazetesinin de yer aldığı UNITED MEDIA GROUP çatısı altında kaliteli yayın anlayışıyla hayatına devam eden SİM FM, Kıbrıs’ta barışa gönül vermiş dinleyicilerine, Lefkoşa Organize Sanayi Bölgesindeki stüdyolarından ulaşmayı sürdürüyor.  Kanal Sim ve Sim Radyo Genel Yayın Yönetmeni Sami Özuslu, Sim Radyo’nun Kıbrıs Türk demokrasi tarihinde önemli bir yere sahip olduğunu bilerek, ekip olarak daha iyisini yapma gayreti ile çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Genç ve dinamik bir kadrodan oluşan SİM FM, 98.6 ve 89.5 frekanslarından yayınlarını sürdürüyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 712 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler