1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'NEU SPORTS 2012' START ALIYOR
NEU SPORTS 2012 START ALIYOR

'NEU SPORTS 2012' START ALIYOR

“NEU Sports 2012” Spor Şenliği ile ilgili basın toplantısı yapıldı

A+A-

 

 

 

 

Yakın Doğu Üniversitesi’nin organize ettiği ve KKTC Gençlik Dairesi’nin katkı koyduğu Spor Şenliği ile ilgili basına bilgi verilirken, masa tenisi, yüzme, basketbol ve badminton dallarında müsabakalar yapılacağı spor şenliği yarın başlıyor

 

Yakın Doğu Üniversitesi tarafından organize edilen 2012 YDÜ Spor Şenliği ile ilgili bilgiler dün yapılan Basın Toplantısı ile medyaya dağıtıldı.

YDÜ Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Hakan Atamtürk, KKTC Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu ve spor hocalarının katıldığı basın toplantısında Spor Şenliği hakkında bilgiler verildi.

Basın toplantısında kısa bir konuşma yapan KKTC Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu ülkedeki tüm üniversiteler ile bu tarz işbirliklerini yaptıklarını söyleyerek amaçlarının ülkedeki tüm gençlere daha fazla hizmet olduğunu belirtti. Eroğlu ayrıca tüm gençleri bu organizasyona beklediklerini de sözlerine ekledi.

Hakan Atamtürk ise organizasyonda masa tenisi, yüzme, basketbol ve badminton dallarında müsabakalar yapılacağını ve bu şenliğe 300’e yakın sporcunun katılacağını söyledi. Spor şenliğine 1994 ve 1995 doğumlular katılabiliyor. Yarın saat 10:00’da Yakın Doğu Koleji Spor Salonu’nda gerçekleşecek açılış seremonisinden sonra müsabakaların başlayacağı ve ayni gün saat 20:00’de ise Yakın Doğu Üniversitesi Gölet Alanı’nda, Grup Frekans ve Umut Kaya konserleri olacağı belirtildi.

NEU Sports 2012 Spor Şenliği’nin ödül töreninin ise 5 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00’de Girne Dorana Hotel D’ Garden da düzenleneceği vurgulandı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 486 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler