1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. NELER OLUYOR!?
NELER OLUYOR!?

NELER OLUYOR!?

KKTC’de bu sabahın erken saatlerinde, 1 ev ve iki iş yerine ateş açıldı. Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Güzelyurt’ta saat 04.00 sıralarında, ateşli silah ile Ahmet Tömay’a ait evin balkon duvarına iki el, Tüla

A+A-

 

KKTC’de bu sabahın erken saatlerinde, 1 ev ve iki iş yerine ateş açıldı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Güzelyurt’ta saat 04.00 sıralarında, ateşli silah ile Ahmet Tömay’a ait evin balkon duvarına iki el, Tülay Durukan’a ait diş kliniğinin kapısı üzerine bir el ve bahçe kapısı üzerine bir el ateş edildi.

Gönyeli’de ise yine saat 04.00 sıralarında, Şerife Beykan’ın çalıştırmakta olduğu “Beauty Line” isimli iş yerine iki el ateş edilerek ön camı kırıldı. Olaylarla ilgili soruşturma sürüyor. (tak)

 

 


Polis Basın Subaylığı'ndan alınan bilgiye göre, Gönyeli'de Beautly Hair Line adlı işletmeye dört değil, iki el ateş edildi. İşletmenin Güzelyurt'ta evi kurşunlanan Ahmet Toğmay'a ait olup olmadığı ise henüz doğrulanamadı. İki olayla ilgili polis soruşturması devam ediyor, herhangi bir tutuklama yok. (saat: 10:58)

 

 


Güzelyurt'ta Ahmet Toğmay isimli şahsa ait ev bu sabah 04:00 sıralarında kurşunlandı. Saldırganlar eve 4 el ateş etti. Polis olay yerinde inceleme yapıyor.

GÜZELYURT’TAN SONRA GÖNYELİ

Güzelyurt’ta bu sabahın erken saatlerinde meydana gelen kurşunlama olayında sonra Gönyeli’den de ayni saatlerde kurşunlama haberi geldi.

Gönyeli’de Beauty Hair Line adlı işletmeye bu sabah 4 el ateş açıldı.

Beauty Hair Line adlı işletmenin de Güzelyurt’ta evi kurşunlanan Ahmet Toğmay’a ait olduğu iddia edildi ancak bu bilgi  henüz doğrulanamadı.

 

Ayrıntılar yarın gazeteniz YENİDÜZEN'de

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2734 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler