1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Near East Bank, Debreli Motors işbirliği şenliklere renk kattı
Near East Bank, Debreli Motors işbirliği şenliklere renk kattı

Near East Bank, Debreli Motors işbirliği şenliklere renk kattı

Müşterilerine hayatı kolaylaştıran hizmetler sunmayı hedef edinen Near East Bank, Debreli Motors ile işbirliğini Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin geleneksel bahar şenliklerine taşıdı.

A+A-Müşterilerine hayatı kolaylaştıran hizmetler sunmayı hedef edinen Near East Bank, Debreli Motors ile işbirliğini Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin geleneksel bahar şenliklerine taşıdı.
Şenliklerin devam ettiği 4 gün boyunca DAÜ kampus alanı içinde stand açan Near East Bank Pazarlama Ekibi, Depreli Motors yetkilileriyle günümüz şartlarında oldukça avantajlı araç kredisine tanıtım ve satış yaptılar. Yoğun ilgi gören kampanya mobil müşteri temsilcilerinin anlık başvuru kabulü yapmalarıyla ayrı bir renk kazandı.
Standlardaki lansmanlarda yer alan Bankacılık Segment Yönetimi Ürün Geliştirme ve Pazarlama Kıdemli Birim Müdürü Kutay Canateş, Ticari Bankacılık Yönetmeni Orhan Kürşad, Mağusa Şube Müdürü Burçin Hamdi ve Ticari Müşteri Temsilcileri Hasan İstillozlu ile Ayşe Behçetoğlu’nun mobil olarak müşterilere online kredi satışı gerçekleştirmeleri yoğun ilgi gördü. Kutay Canateş yaptığı açıklamada; “Near East Bank olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz. İnovatif  yöntemlerleçeşitli bankacılık hizmetlerini, şubeye gelmeye gerek kalmadan müşterilerimizin olduğu yerlereulaştırıyoruz.Müşterilerimiz ile yakın işbirliği içerisinde olmaya özel önem göstererek, tüm müşteri beklentilerine cevap veriyoruz.Sunduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde müşterimizin memnuniyetine şahit olmak bizleri çok mutlu ediyor. “ diyerek sözlerini noktaladı. Lha

Bu haber toplam 1137 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler